18 Haziran Salı;


Tayfur’a davullu zurnalı karşılama

Tayfur’a davullu zurnalı karşılama   Millet İttifakı Karacabey Belediye Başkan Adayı İYİ Partili Ayhan Tayfur, önceki akşam ziyaret ettiği Hamidiye...
Bu Haber 15 Mart 2019 08:00 Yayınlandı

 

Millet İttifakı Karacabey Belediye Başkan Adayı İYİ Partili Ayhan Tayfur, önceki akşam ziyaret ettiği Hamidiye ve Saadet Mahallesi’nde davul zurnayla karşılandı. Roman vatandaşlar tarafından müzik ve oyunlar eşliğinde karşılanan Belediye Başkan Adayı Tayfur ile partililer, vatandaşlarla birlikte oyunlar oynadı. Saadet Mahalle Muhtarı Hüseyin Uzer’in de hazır bulunduğu ziyarette Ayhan Tayfur, mahalledeki bir nişan törenine katılarak, genç çifte mutluluklar diledi.

 

CHP İlçe Başkanı Süleyman Tuğ, İYİ Parti İlçe Başkanı Erdem Uğur, belediye meclis üyesi adayları ve partililerin de yer aldığı ziyarette daha sonra projelerinden bahseden Ayhan Tayfur, ‘İYİ’ belediyecilik sayesinde Saadet ve Hamidiye Mahalleleri’nin gerçek anlamda hizmet göreceklerinin sözünü verdi. Roman vatandaşlardan 31 Mart’taki yerel seçimlerde tam destek isteyen Tayfur, belediyeyi yönetecek en iyi kadronun Millet İttifakı’nda olduğunu vurguladı.

 

 

İYİ Partili Ayhan Tayfur, önceki günde gençlerle kahvaltıda buluştu. İlçenin farklı mahallelerinden bir araya gelen gençlerle buluşan İYİ Parti Karacabey Belediye Başkan Adayı Ayhan Tayfur, “İYİ Belediyecilik gençlere de iyi gelecek” mesajı verdi.

 

Gençlerle buluştu

 

31 Mart yerel seçimleri öncesi böyle bir ortamda gençlerle bir araya gelmekten büyük onur duyduğunu ifade eden Tayfur, gençlerin sorunlarını dinleyerek onlarla sohbet etme olanağı buldu. Seçimi kazanmaları halinde gençlere yönelik birçok proje ile hizmet edeceklerini vurgulayan Tayfur, “Geleceğimiz sizlersiniz. İyi bir belediyecilikle sizlere hizmet etmek istiyoruz. Sizlerin desteklerini bekliyorum” dedi.

 

 

Daha sonra Karacabey’deki projelerinden bahseden Ayhan Tayfur, kahvaltıya katılım sağlayan gençlere teşekkür etti.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM