20 Mart Çarsamba


Tarım projeleri değer kazandıracak

Tarım projeleri değer kazandıracak Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bursa İl Müdürlüğü görevine atanan Hacı...
Bu Haber 12 Mart 2018 17:04 Yayınlandı

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bursa İl Müdürlüğü görevine atanan Hacı Dursun Yıldız’a, ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

 

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen ziyarette, belediye ve tarım il müdürlüğü arasında geliştirilecek ortak projeler masaya yatırılırken, ülke tarımına yön veren en önemli yörelerden biri olan Karacabey’de hayata geçirilecek uygulamaların, tarım ve hayvancılığa kazandıracağı ivmeye vurgu yapıldı.

 

 

Ülke tarımına dinamizm katacak

 

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette, ülke tarım ve hayvancılığına yüzyıllardır öncülük eden en önemli yörelerden olan Karacabey tarım ve hayvancılığının, tüm Bursa ve Güney Marmara Bölgesi’nin lokomotifi konumunda olduğuna dikkat çekildi.

 

Görüşmede, Bursa Tarım İl Müdürlüğü ve Karacabey Belediyesi işbirliği ile hayata geçirilecek projelerin, ekonomik ve kültürel anlamda ilçeye kazandıracağı yeni değerlere de vurgu yapıldı. Başkan Ali Özkan ayrıca, Hacı Dursun Yıldız’a tüm ilçe halkı adına görevinde başarı dileyerek, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM