17 Ocak Perşembe


Sütaş Süt Kupası sahibini buldu

Sütaş Süt Kupası sahibini buldu Sütaş’ın bu yıl 13.’sünü düzenlediği, “Bölümler Arası Süt Kupası Futbol Turnuvası”nda şampiyon İdarisarayspor oldu.   Karpet...
Bu Haber 19 Aralık 2017 10:37 Yayınlandı

Sütaş’ın bu yıl 13.’sünü düzenlediği, “Bölümler Arası Süt Kupası Futbol Turnuvası”nda şampiyon İdarisarayspor oldu.

 

Karpet Halı Saha Tesisleri’nde düzenlenen ve yaklaşık 2 ay süren turnuvaya 13 takım katılırken, nefes kesen maçları, ‘Collina’ lakaplı hakem Şaban Çolak yönetti.

 

Çok sayıda taraftarın izlediği turnuvada, Şaban Çolak’ın yönettiği final maçında İdarisarayspor ile Yoğurtgücüspor karşı karşıya geldi. Normal süresi 3-3 beraberlikle tamamlanan maçta, rakibini penaltı atışlarıyla 5-3 yenmeyi başaran İdarisarayspor ‘Sütaş Süt Kupası’nın şampiyonu oldu.

 

 

Bu kupa ile şampiyonluk sayısını 6’ya çıkaran İdarisarayspor yöneticisi Osman Güldiken, 6. kupayı kazanmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtirken, “Centilmence geçen karşılaşmalarda başarılı yönetimi ile turnuvaya renk katan hakem Şaban Çolak’ı tebrik ediyorum. Ayrıca organizasyona katkı veren herkese de teşekkür ederim” dedi.

 

Öte yandan Güldiken ayrıca, grup maçları boyunca İdarisarayspor kalesini kendisinin koruduğunu belirterek, “Bunun içinde final maçına özel lens alarak hazırlandım. Fakat Teknik Direktör Behlül Bora tarafından oynatılmadığı için zararımın karşılanmasını istiyorum” şeklinde esprili bir açıklamada bulundu.

 

 

Sütaş 13. “Bölümler Arası Süt Kupası Futbol Turnuvası”nda şampiyon İdarisarayspor olurken, ikinci Yoğurtgücüspor, üçün ise STK United oldu.

 

Turnuvanın en centilmen takımı ödülünü Tarfaş SLX kazanırken, Yoğurtgücüspor takımından Baykan Yılmaz da 46 gol ile turnuvanın gol kralı oldu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM