19 Kasım Pazartesi


Sütaş kente değer katıyor

Sütaş kente değer katıyor Kente Değer Katan Markalar Araştırması ve şehrin kanaat önderleri tarafından yapılan değerlendirmede, Bursa’nın en itibarlı markaları...
Bu Haber 4 Aralık 2017 18:05 Yayınlandı

Kente Değer Katan Markalar Araştırması ve şehrin kanaat önderleri tarafından yapılan değerlendirmede, Bursa’nın en itibarlı markaları belirlendi. Buna göre Türkiye’nin Sütçüsü, Karacabey’in gururu Sütaş A.Ş., en itibarlı markalar arasında yer aldı. Ödüle layık görülen markalar zirvede düzenlenen törende ödüllerine kavuştu.

 

Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu, geçtiğimiz hafta Hilton Bursa Convention Center’da gerçekleşti. 11 yıldır aralıksız devam eden ve Türkiye’nin birçok ilini ziyaret eden İPZ Anadolu’nun bu yılki ana teması değişen ihtiyaçlar dikkate alınarak, “Yeni Nesil Ürünler ve İşler” olarak belirlendi. Buna göre Türkiye’nin Sütçüsü Karacabeyli Sütaş A.Ş. de, en itibarlı markalar arasında yer aldı.

 

Yeni nesil işler, süreçler ve ürünler tasarlayarak şirketlere katma değer yaratan kuruluşların buluşma platformu olan İPZ Anadolu, bu yılki temasıyla teknolojinin dayattığı değişim konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Yeni dünyanın gereklerine uygun iş yapış biçimlerinin tartışmaya açılacağı İPZ Anadolu’nun Bursa destekçileri arasında EG Bilişim, Shell & Turcas, Marketing Toys, BPN İstanbul ve Erikli & Nestlé Waters yer aldı. Konferans dizisinde birlikte iş yapma kültürü konuşularak katılımcılara İPZ Anadolu Katılım Sertifikası verildi.

 

 

Marketing Türkiye’nin AKADETMETRE Araştırma ve Stratejik Planlama Şirketi ile birlikte Bursa’da gerçekleştirdiği Kente Değer Katan Markalar Araştırması ve şehrin kanaat önderleri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda kente değer katan markalar da belirlendi. Sütaş, Tofaş, Erikli Su, Özdilek, Uludağ Maden Suları, Aroma A.Ş., Limak Uludağ Elektrik, Medical Park Bursa Hastanesi ve Yeşim Tekstil etkinlik kapsamında ödüle layık görüldü. Kente Değer Katan Yerel Yönetim ödülü de BTSO’ya verildi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM