21 Mayıs Salı;


Süt Kupası’nda yarı final heyecanı

Süt Kupası’nda yarı final heyecanı   Geleneksel ‘Sütaş Bölümler Arası Süt Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda yaşanan büyük heyecanda sona geliniyor....
Bu Haber 27 Kasım 2018 10:52 Yayınlandı

 

Geleneksel ‘Sütaş Bölümler Arası Süt Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda yaşanan büyük heyecanda sona geliniyor. Yaklaşık iki aydır süren karşılaşmalar sonunda yarı finalde mücadele edecek 4 takım belli oldu.

 

Buna göre, sıralamada ilk 4’te yer alan takımlar arasındaki eşleşme sonucunda; Tarımsal Güvenlik ile Yoğurt Gücü, Tarfaş İdarisarayspor ile Peynir United yarı finalde birbirlerine rakip oldu.

 

30 Kasım Cuma günü akşamı Karpet halı sahada yapılacak yarı final maçları sonrasında galip gelen iki takım finalde Süt Kupası’nın sahibi olmak için karşı karşıya gelecek.

 

 

Bu arada kupaya iki adım kala takım yöneticileri de kesenin ağzını açtı. Peynir United Başkanı Özcan Arabacı, yarı final maçı için yaptığı açıklamada, “Rakibimiz Tarfaş İdarisarayspor’u grup maçlarında nasıl yendiysek tekrar yenip final oynayacağız” dedi.

 

Arabacı ayrıca, “Bu yıl Süt Kupası bizim olacak. Buna takım, yönetim ve taraftar olarak çok inanıyoruz. Bu nedenle Peynir United olarak Süt Kupası’nı kazandığımızda zaferimizi kutlamak için takımı Bulgaristan’a götüreceğiz” şeklinde konuştu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM