16 Haziran Pazar


STK’lar ile bir ve beraberiz

STK’lar ile bir ve beraberiz   31 Mart’taki yerel seçimlerde Belediye Başkanlığı’na yeniden seçilen Cumhur İttifakı Adayı Ali Özkan’a ‘hayırlı olsun’...
Bu Haber 11 Nisan 2019 16:15 Yayınlandı

 

31 Mart’taki yerel seçimlerde Belediye Başkanlığı’na yeniden seçilen Cumhur İttifakı Adayı Ali Özkan’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda Hüseyin Kahraman başkanlığındaki İHH Karacabey Temsilciliği yönetim kurulu ve hanım kolları üyeleri de, ikinci kez belediye başkanlığına seçilen Ali Özkan’ı tebrik etti.

 

Ziyarette konuşan İHH İlçe Temsilcisi Hüseyin Kahraman, “Geçtiğimiz beş yıl içerisinde Belediyemizle bereketli, faydalı, güzel ilişkiler içinde bulunduk. Temenni ediyoruz ki, ikinci beş yıllık dönemde de ilişkilerimiz gelişerek devam eder” diyerek yeni dönem için başarı dileklerinde bulundu.

 

 

Belediye Başkanı Ali Özkan da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İlçemizdeki tüm sivil toplum kuruluşları ile şeffaf bir şekilde bir ve beraberiz. Kamuoyuna, ülkemize, ilçemize faydalı her türlü çalışmaları her zaman olduğu gibi bundan sonra da destekleyeceğiz. Bu bağlamda İHH’yı da yaptığı hayırlı işlerden dolayı tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim” ifadesini kullandı.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM