17 Ocak Perşembe


Sizin sayenizde haberdar oluyoruz

Sizin sayenizde haberdar oluyoruz MHP Karacabey İlçe Başkanı Hüseyin Erol, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla Takip Gazetesi’ne ziyarette bulundu....
Bu Haber 10 Ocak 2018 15:17 Yayınlandı

MHP Karacabey İlçe Başkanı Hüseyin Erol, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla Takip Gazetesi’ne ziyarette bulundu.

 

MHP Belediye Meclis Üyesi Ferruh Altan ve MHP İlçe Yönetimiyle birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, Gazeteciler H. İbrahim Tunalı ve Alper Tunalı ile bir araya gelen Başkan Erol, “Kamu adına kutsal bir görevi icra eden tüm basın çalışanlarının gününü kutluyoruz” dedi.

 

MHP İlçe Başkanı Hüseyin Erol, ziyarette yaptığı açıklamada, “İnsan bilgi sahibi olmak, haber sahibi olmak, haberdar edilmek, haber almak ve haber vermek ister. İletişim ve etkileşimin temeli haber ve bilgidir. Onun için insanoğlu, haber ve bilgi sağlayan her şeye ilgili olmuştur. Gazetecilik de haber ve bilgi sağlayan bir iş olduğu için, insanlık tarihi boyunca değer verilen mesleklerden biri olmuştur” şeklinde konuştu.

 

 

MHP İlçe Teşkilatı olarak Karacabey’deki basın temsilcileriyle, haber ve bilgi sağlama temelinde her zaman sağlıklı ilişkiler içinde olduklarını belirten Başkan Erol, “Her şartta haber sağlama peşinde olan gazetecilerimiz ve muhabirlerimiz sayesinde bizler haberlere ulaşıyoruz. Gazetecilerimizin işlerinin çok daha zor olduğunun farkındayız. Karacabey’de bizlerin seslerini sizler duyuruyorsunuz. Bu anlamda tüm gazetecilerimize huzur içinde, güven içinde, barış içinde çalışacakları nice yıllar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Gazeteciler H. İbrahim Tunalı ve Alper Tunalı da, bu anlamlı günde kendilerine ziyarette bulunan MHP Karacabey ilçe Teşkilatına teşekkür ettiler.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM