20 Mart Çarsamba


Sınav öğrencilerinden örnek kampanya

Sınav öğrencilerinden örnek kampanya Mustafakemalpaşa Sınav Koleji öğrencileri, örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Zeynep Kul, Betül Aydın, Fatma...
Bu Haber 5 Mart 2018 16:21 Yayınlandı

Mustafakemalpaşa Sınav Koleji öğrencileri, örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Zeynep Kul, Betül Aydın, Fatma Özer ve Deniz Aygün’ün öncülük ettiği projeyle toplanan kitap, kırtasiye ve diğer ihtiyaç malzemeleri, Mustafakemalpaşa, Erzurum ve Mersin’de belirlenen köy okullarına gönderildi. Gönderilen kitaplar 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm öğrencilerin katılımıyla toplanırken, yine okulda toplanan paralarla da kitap alındı.

 

 

Proje kapsamında Mustafakemalpaşa Sınav Koleji öğrencileri, ilk olarak Mustafakemalpaşa Belediyesi ile iletişime geçerek ihtiyaç listesi hazırladı. Ardından toplanan kitap ve diğer malzemelerin dağıtımı yapıldı.

 

 

Öte yandan, daha önce Sınav Koleji’nde öğretmenlik yapan Orçun Kara’nın yeni görev yeri olan Erzurum’un Çat ilçesinin bir köyüne gönderilen kitaplar ise duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM