16 Haziran Pazar


Sedat 2 neden olmasın?

Sedat 2 neden olmasın? Spor Toto 3. Lig 1 Grup’ta mücadele eden ekibimiz Karacabey Birlikspor, 14 haftayı geride bırakırken, 4...
Bu Haber 24 Kasım 2016 15:49 Yayınlandı

Spor Toto 3. Lig 1 Grup’ta mücadele eden ekibimiz Karacabey Birlikspor, 14 haftayı geride bırakırken, 4 galibiyet, 3 beraberlik, 7 mağlubiyet aldı. İç sahada Sancaktepe karşısında aldığı 6-1’ik yenilgi sonrasında Teknik Direktör Ümit Şengül görevinden istifa etmiş, Mavi-Siyahlı ekibimizin yönetim kadrosu da yeni hoca arayışına başlamıştı.

 

Ümit hoca istifa kararıyla birlikte yaptığı açıklamasında, takımın bu yıl verdiği mücadele ile ligde kalıcı olmasının hedeflendiğini ve bulundukları konum itibariyle de hedeflenen pozisyona gelindiğini söylemişti.

 

Sezon başında Karacabey Birlikspor’un aldığı galibiyetler nedeniyle Karacabeyli taraftarlar umutlanmıştı. Ancak alınan beraberlik ve mağlubiyetler kervanına farklı Sancaktepe mağlubiyetinin de eklenmesiyle Teknik Direktör Ümit Şengül istifa ederek Mavi-Siyahlı ekibimiz için yeni hoca arayışına başlanınca, Sakarya bölgesinden Recep Çetin ve Ali Nail Durmuş’un isimleri gündemde yer almaya başladı.

 

Bende Bursaspor camiasının yakından tanıdığı, Bursa’da doğmuş, Bursa’da yaşamış, Bursaspor’a büyük emeği geçmiş, Karacabey spor camiasının ileri gelen isimleri üzerinde de emeği bulunan ve Karacabeyliler olarak da vefalı davranarak sahip çıkmamız gerektiğine inandığım Sedat Özbağ (Sedat 2) isimli spor adamımızın, Karacabey Birlikspor Teknik Direktörlüğü için düşünülmesi gerektiğinin altını çizmek istiyorum.

 

Karacabey Birlikspor’umuzun ligde üst sıralara tırmanabilmesinin sağlanması için teknik direktör sorununun biran önce çözümü için yöneticilerimizin karar verirken, Bursa’da doğmuş, Bursa’da yaşayan, Bursa’ya ve spora büyük hizmet vermiş Sedat 2’yi mutlaka kazanmaya davet ediyorum.

 

Her şey Karacabey Birlikspor’umuzun başarısı için diyorum ve yöneticilerimize niye Sedat 2 olmasın diyorum.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM