23 Ağustos Cuma


Seçim sürecine daha güçlü gireceğiz

Seçim sürecine daha güçlü gireceğiz   Ertem İşcan başkanlığındaki AK Parti Karacabey İlçe Teşkilatı, geçtiğimiz Salı günü Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki...
Bu Haber 2 Kasım 2018 07:00 Yayınlandı

 

Ertem İşcan başkanlığındaki AK Parti Karacabey İlçe Teşkilatı, geçtiğimiz Salı günü Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki (TBMM) AK Parti Grup Toplantısı’na yoğun bir katılım sağladı.

 

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin’in daveti üzerine Ankara’daki TBMM’ye çıkarma yapan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, Kadın Kolları Başkanı Hamiyet Özenli, Gençlik Kolları Başkanı Adem Coşkun, Belediye Meclis Üyeleri Serkan Tarlı, İsmail Yozgat, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile Teşkilat Üyeleri, Milletvekillerini ziyaret ederek, AK Parti’nin Grup Toplantısı’na katıldı.

 

TBMM ziyareti ile ilgili bilgilendirmede bulunan AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, “Gazi Meclisi’ne davetiyle bizleri onurlandıran ve güzel bir misafirperverlikle ağırlayan Sayın Milletvekilimiz Mustafa Esgin’e çok teşekkür ederiz. Karacabey İlçe Teşkilatı olarak; Ana Kadememiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Meclis Üyelerimiz ve Sayın Belediye Başkanımız Ali Özkan ile birlikte Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla büyük bir coşku içinde gerçekleştirilen Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki AK Parti Grup Toplantısı’na katılım sağladık.

 

 

Genel Başkanımız Sayın Erdoğan’ın çok önemli mesajlar verdiği AK Parti Grup Toplantısı’na bizzat katılarak, liderimizi dinlemek bize büyük bir onur verdi. Grubumuzdaki o samimi, içten havayı teneffüs etmekten mutluluk duyduk. Cumhurbaşkanımızdan ve gruptaki feyz ve atmosferden aldığımız enerjiyle seçim sürecine daha güçlü gireceğiz.

 

Grup Toplantısı’nın ardından Vekilimiz Mustafa Esgin’in eşliğinde Meclis binasını gezdik, 15 Temmuz hain darbesinde hasar gören yerleri yerinde inceledik. Daha sonra TBMM Komisyon Toplantı Salonu’nda Bursa Milletvekillerimiz Sayın Hakan Çavuşoğlu, Mustafa Esgin, Efkan Ala, Osman Mesten, Refik Özen, Vildan Yılmaz Gürel, Zafer Işık, Atilla Ödünç, Muhammed Müfit Aydın, Emine Yavuz Gözgeç ve Ahmet Kılıç ile bir araya geldik.

 

 

Milletvekillerimizle Karacabey’imiz konusunda verimli bir görüşme yaptık. TBMM çalışmaları hakkında bilgi aldık. Yerel seçimler hakkında istişarelerde bulunduk. Milletvekillerimizin üzerinde büyük bir sorumluluk var. Bunun bilincindeler. Yeni Yönetim Sistemi ile birlikte çok daha önemli bir vazifeyi devraldılar. Teşkilatımız ile koordineli çalışarak, ilimizin ve ilçemizin hak ettiği hizmetleri alabilmesi için çalışmalara devam ediyorlar.

 

Bizlere gösterdikleri sıcak karşılamadan son derece memnun kaldığımızı ifade ederek, vekillerimizin yoğun meclis çalışmaları arasında bizlere vakit ayırarak gösterdikleri alaka ve ilgiden dolayı kendilerine teşekkür eder, TBMM’de yasama yapma çalışmalarında başarılar dileriz. Ülkemiz ve şehrimiz için yaptıkları ve yapacakları hizmetlerin hayırlı olmasını da temenni eder, Tüm Karacabey Teşkilatımızın selam ve saygılarını sunarım.

 

Belediye Başkanlığı seçimlerinde de başarı elde etmek için teşkilat olarak büyük bir özveri ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Rabbim bu birliğimizi, diriliğimizi ve iriliğimizi daim eylesin. Durmak yok, yola devam” diye konuştu.

 

 

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin de, Karacabey AK Parti İlçe Teşkilatı’nı TBMM’de ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, “Gazi TBMM’de bizleri ziyarete gelen Karacabey İlçe Teşkilatımıza çok teşekkür ediyorum. Bize güvenen, inanan, bugününü ve geleceğini bizlere, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve yol arkadaşlarına emanet eden milletimize layık olabilmek için daha çok çalışma ilkesiyle hem şehrimiz hem de ülkemiz için, sahip olduğumuz güçlü motivasyon ile her gün yeni adımlar atıyoruz.

 

Belediye Başkanımız Ali Özkan ve İlçe Başkanımız Ertem İşcan ile birlikte sürekli diyalog ve koordinasyon içindeyiz. Birlik ve beraberlik içinde memleketimize hizmet için elimizden geleni yapıyoruz. Kapımız hemşerilerimize her zaman açıktır. Karacabey’imizin gelişmesi ve güçlü yarınları için istişarelerimize ve milletimizle birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

AK Parti Bursa Milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, Efkan Ala, Osman Mesten, Refik Özen, Vildan Yılmaz Gürel, Zafer Işık, Atilla Ödünç, Muhammed Müfit Aydın, Emine Yavuz Gözgeç ve Ahmet Kılıç’ta Karacabey Teşkilatı’na 24 Haziran’da verdikleri desteklerden dolayı şükranlarını ileterek, ziyaretleri için teşekkür etti. Milletvekilleri, Bursa ve Karacabey’in mecliste gözü, kulağı ve dili olmaya devam edeceklerinin sözünü vererek, AK Parti Heyeti’ne çalışmalarında başarılar diledi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM