18 Şubat Pazartesi


Sağlık Sen’den annelere özel gün

Sağlık Sen’den annelere özel gün   Sağlık Sen Karacabey İlçe Temsilciliği, geçtiğimiz Cumartesi günü Ebeler Haftası, Hemşireler ve Anneler günü dolayısıyla...
Bu Haber 15 Mayıs 2018 07:30 Yayınlandı

 

Sağlık Sen Karacabey İlçe Temsilciliği, geçtiğimiz Cumartesi günü Ebeler Haftası, Hemşireler ve Anneler günü dolayısıyla kahvaltı programı düzenledi. Programa ilgi yoğun olurken, sağlık ve sosyal hizmet çalışanları da aileleriyle birlikte kahvaltıda hazır bulundu.

 

Sağlık Sen İlçe Temsilciliği’nin Kahve 6’da gerçekleşen etkinliğe ayrıca; Ertem İşcan başkanlığındaki AK Parti İlçe yöneticileri, AK Parti Belediye Meclis Üyesi ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Hamiyet Özenli, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Hatice Kılıç, Karacabey Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Arif Kadri Balcı ile Gökhan Yünkül başkanlığındaki Sağlık-Sen Bursa Şubesi yöneticileri de katıldı.

 

 

Sağlık Sen İlçe Temsilcisi Fatih Alpaslan, açılış konuşmasında tüm konukları selamlarken, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Alpaslan ayrıca, tüm hemşirelerin, ebelerin ve annelerin anlamlı günlerini de kutladı.

 

Sağlık Sen Bursa Şube Başkanı Gökhan Yünkül, sürekli sahada olduklarını ve sağlık çalışanları ile diyaloga kesintisiz devam ettiklerini söyledi. Yünkül, “Anneler ve Hemşireler Günü’nü önemsiyoruz. Sağlık teşkilatının birçok kademesinde bayanlar görev yapmaktadır. Annelik ve hemşireliğin birçok ortak noktası bulunmaktadır. Bunlar başlıca fedakarlık, sevgi, merhamet, diğerkâmlık olarak aklımıza gelmektedir.

 

 

Sorumluluğu ağır olan ve ancak bir kadının yüklenebileceği bu kutsal görevleri ifa eden tüm annelerimizin ve hemşirelerimizin bu anlamlı günlerini en kalbi duygularımla kutluyorum. Bu güzel günü bayram havasına çeviren üyemiz olsun, olmasın her çalışana ulaşarak bu mutluluğu paylaşan yönetim kurulu üyelerimize ve tüm temsilcilerimize de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM