20 Temmuz Cumartesi


Romanlardan Yıldırım’a destek sözü

Romanlardan Yıldırım’a destek sözü   Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, İstanbul’da yaşayan Roman vatandaşların yoğun oturduğu semtlere adeta çıkarma yaparak,...
Bu Haber 17 Haziran 2019 15:18 Yayınlandı

 

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, İstanbul’da yaşayan Roman vatandaşların yoğun oturduğu semtlere adeta çıkarma yaparak, hemşeri derneklerine ziyaretler gerçekleşti.

 

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, hafta sonu gerçekleştirdiği İstanbul ziyaretinde Karacabeyli vatandaşların kurduğu dayanışma derneği işbirliği ile Karacabeylilerle buluştu. Bursa Karacabey Roman Derneği’ne mensup hemşerileriyle bir araya gelen Özkan’a vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

 

 

Özellikle son dönemlerde çekilen film ve diziler ile turistik bir yer haline gelen Balat’ta yoğun olarak yaşayan Karacabeyliler, Başkan Özkan’ı büyük bir coşkuyla karşıladı. Balat sokaklarında dolaşırken Başkan Özkan’ı tanıyarak yanına gelen semt sakinleri büyük coşkuya neden olurken, Fatih Belediye Parkı’ndaki buluşma adeta miting havasına büründü.

 

Yaparsa yine AK Parti yapar

 

Gerçekleşen buluşmada Başkan Özkan, Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım için hemşerilerinden destek sözü alırken, AK Parti belediyeciliği döneminde ülkemizin ve İstanbul’un adeta şaha kalktığını vurgulayarak, ‘Yaparsa yine AK Parti yapar’ dedi.

 

 

AK Parti’nin, gönül belediyeciliği anlayışıyla ülkemizin dört bir yanında vatandaşlara hizmet etme gayretinde olduğunu anımsatan Özkan, AK Parti’nin en büyük gücünün de milletle kurduğu güçlü bağ olduğunu sözlerine ekledi.

 

Öte yandan Başkan Özkan, Balat’taki programı çerçevesinde hemşerileriyle birlikte bölge esnafını da dolaşarak, vatandaşlarla bol bol sohbet etti.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM