17 Ocak Perşembe


Resimde Cumhuriyet farkı

Resimde Cumhuriyet farkı Karacabey Cumhuriyet İlkokulu 1/A Sınıfı Öğrencisi Miray Işıktaş, ‘Enerji ve Enerji Kaynaklarının Verimli Kullanılması’ konulu resim...
Bu Haber 21 Aralık 2017 17:15 Yayınlandı

Karacabey Cumhuriyet İlkokulu 1/A Sınıfı Öğrencisi Miray Işıktaş, ‘Enerji ve Enerji Kaynaklarının Verimli Kullanılması’ konulu resim yarışmasında, 4/A Sınıfı Öğrencisi Damla Malçok da, ‘Su Elçileriyiz Suyun Bekçileriyiz’ konulu resim yarışmalarında Bursa birincisi olarak büyük bir başarıya imza attı.

 

Cumhuriyet’in başarılı öğrencileri, önceki gün İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin’in konuğu oldu. Öğrencilerin Karacabey’e büyük bir gurur yaşattığını belirten Emin Dingin, “Öğrencilerimizin bu tür başarıları bizleri onurlandırıyor. Öğrencilerimizi bu tür sosyal ve kültürel faaliyetlere yönlendirmeliyiz. Böylece öğrencilerimizin başarılı olduğu alanları keşfederek, onlara bu alanlarda kariyer yapma imkanı da sunabiliriz.

 

 

Ben başta öğrencilerimizi ve onları eğiten Öğretmenlerimiz Sibel Güven ile Seniye Doğan’ı tebrik ediyorum. Öğrencilerimize, Bursa’yı temsilen Türkiye geneli için Ankara’da yapılacak değerlendirmede başarılar diliyorum” dedi. Dingin, daha sonra öğrencilere ödüllerini takdim etti.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM