20 Nisan Cumartesi


Recep İvedik 6 çekimleri başladı

Recep İvedik 6 çekimleri başladı   Bugüne kadar en çok izlenen filmler listesinde zirvede yer alan Recep İvedik serisinin 6’ıncı filminin...
Bu Haber 10 Eylül 2018 17:05 Yayınlandı

 

Bugüne kadar en çok izlenen filmler listesinde zirvede yer alan Recep İvedik serisinin 6’ıncı filminin çekimlerine Karacabey Longoz Ormanları’nda başlandı.

 

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, beraberinde Karacabey Belediyespor Başkanı Uğur Koçak, Büyükşehir ve Karacabey Belediye Meclis Üyesi Murat Avinç’le birlikte film setini ziyaret ederek, Şahan Gökbakar, yönetmen kardeşi Togan Gökbakar ve yapımcı Çağrı Özeren ile bir araya geldi.

 

 

Oyunculara başarılar dileyen Özkan, “Filmin Karacabey’de çekilmesinden dolayı memnunuz. Şahan Gökbakar, Recep İvedik 6’yı burada çekmeye başladı. Şahan Gökbakar ekibiyle beraber Karacabey’in misafiri. Bütün Karacabeyliler adına güzel ilçemize hoş geldiniz diyorum. Karacabey şu ana kadar tarım ve hayvancılıkla anılan bir ilçeydi. Biz, çok daha farklı özelliklerinin ve güzelliklerinin olduğunu vurguluyorduk. Turizm yönü hiç bilinmeyen bir noktaydı. Bu anlamda Şahan Gökbakar’ın burada çektiği film Karacabey’in tanıtımı açısından önemli bir unsur olacak” dedi.

 

Çekimlerine başlanan ve konusu Afrika’da geçen “Recep İvedik 6” filminin Şubat ayında vizyona gireceği öğrenildi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM