23 Mayıs Perşembe


Okul sporlarında büyük başarı

Okul sporlarında büyük başarı Karacabey okul takımları, Okul Sporları Müsabakalarında Karacabey’i başarıyla temsil etmeye devam ediyor. Bu kapsamda, Okul Sporları...
Bu Haber 12 Nisan 2018 16:34 Yayınlandı

Karacabey okul takımları, Okul Sporları Müsabakalarında Karacabey’i başarıyla temsil etmeye devam ediyor. Bu kapsamda, Okul Sporları Müsabakalarında mücadele eden Ulviye Matlı Fen Lisesi Genç Erkek Voleybol takımı, 39 takımla başladığı mücadeleyi 4. olarak tamamlayarak büyük bir başarıya imza attı.

 

Öte yandan, Bursa’da ilk defa organize edilen Okullar Arası Softbol Şampiyonası 9 takımlı final gurubuna kalan Karacabey Ortaokulu ise, Yıldız Kız ve Küçük Kız Softbol kategorilerinde final oynamayı başararak 2 kez il ikinciliğini elde etti.

 

 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Karacabey Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ayhan Sağlam, “Tüm Okul Müdürlerimizi ve Beden Eğitimi Öğretmenlerimizi kutluyorum. Ayrıca il merkezine sporcu kafilelerini ulaşmasında araç temini konusunda tüm isteklerimizi karşılayan Belediye Başkanlığımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM