18 Haziran Salı;


‘Mobil Başkan’a yoğun ilgi

‘Mobil Başkan’a yoğun ilgi   Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçenin dört bir yanındaki vatandaşlarla gerçekleştirdiği buluşmaları tüm hızıyla sürdürüyor....
Bu Haber 8 Mart 2019 08:30 Yayınlandı

 

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçenin dört bir yanındaki vatandaşlarla gerçekleştirdiği buluşmaları tüm hızıyla sürdürüyor.

 

‘Mobil Başkan’ sloganıyla, Bursa ve ülke genelinde ses getiren çalışmalara imza atan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmaları kapsamında, Sırabademler ve Esentepe mahallerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Sırabademler Mahallesi Hidayet Hacı Erol Onur Camii’nde önceki gün kılınan sabah namazının ardından, mahalle muhtarı Şaban Kibar ve mahalle sakinleriyle buluşan Ali Özkan, iletişimin ve ortak aklın önemine vurgu yaparak, mahallelilerin talep ve önerilerini titizlikle dinledi.

 

 

Ali Özkan, Esentepe Mahallesi Esentepe Camii’nde kılınan sabah namazının ardından da mahalle muhtarı Ali Işık ve mahalle sakinleriyle Halil İbrahim Sofrası’nda bir araya geldi.

 

Topyekûn gelişim

 

Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği Başkan Özkan, göreve geldikleri günden bu yana her fırsatta vatandaşların yanında olmaya gayret gösterdiklerine vurgu yaparak, ‘Mobil Başkan’ sloganı ile yaptıkları görüşmeleri her alanda değerlendirdiklerini ve ilçenin her yönüyle gelişimi adına çaba gösterdiklerini söyledi.

 

 

Vatandaşların sorunlarını ve ihtiyaçlarını yerinde görmek ve çevre sakinlerinin görüş ve önerilerini dinlemek için gerçekleştirilen bu buluşmaların, kendileri için son derece önemli olduğunun altını çizen Özkan, vatandaşların talebine göre hareket ettiklerini ifade ederek, Halil İbrahim Sofrası buluşmalarının tüm hızıyla devam edeceğini kaydetti.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM