21 Eylül Cumartesi


‘Mobil Başkan’ Ramazan’da da hız kesmiyor

‘Mobil Başkan’ Ramazan’da da hız kesmiyor   Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘Mobil Başkan’ unvanıyla, ilçenin dört bir yanını adeta karış karış gezerek...
Bu Haber 10 Mayıs 2019 08:30 Yayınlandı

 

Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘Mobil Başkan’ unvanıyla, ilçenin dört bir yanını adeta karış karış gezerek vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

 

Tüm Ramazan ayı boyunca her akşam farklı bir camide teravih namazlarını kılmaya başlayan Özkan, akabinde de mahalle sakinleriyle bir araya geliyor.

 

Ramazan’ın ilk gecesi Ulucami’de teravih namazını kılan Başkan Özkan, sonrasında vatandaşlarla bir araya gelirken, ikinci gecede ise Gazi Cami’ndeydi.

 

 

Çözüm üretiliyor

 

Meclis üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette vatandaşların taleplerini birebir dinleyen Özkan, “Bizler, ‘Mobil Başkan’ sloganıyla yola çıkmıştık. Ve her fırsatta da vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. İlgili daire müdürleri ve meclis üyeleriyle birlikte, özellikle sorunların ve taleplerin yerinde görülmesi ve çözüm üretilmesine büyük önem veriyoruz. Ayrıca bu buluşmalarımız sayesinde, Ramazan’ın birleştirici ve bütünleştirici ruhunu da vatandaşlarımızla bir araya gelerek paylaşıyoruz. Tüm Ramazan ayı boyunca da bu buluşmalarımız devam edecek. Karacabey’in geleceğini inşa ederken, tüm vatandaşlarımızın görüş ve önerileri bizim için çok kıymetli” ifadelerine yer verdi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM