12 Aralık Çarsamba


MHP’den CHP’ye transfer

MHP’den CHP’ye transfer Ayfer Şahin Çiftçi başkanlığında yenilenen CHP Karacabey İlçe Örgütü, partiye önemli isimler kazandırmaya devam ediyor. Karacabey...
Bu Haber 12 Ocak 2018 08:55 Yayınlandı

Ayfer Şahin Çiftçi başkanlığında yenilenen CHP Karacabey İlçe Örgütü, partiye önemli isimler kazandırmaya devam ediyor. Karacabey Belediyesi’nin tecrübeli yöneticilerinden Yılmaz Çakır’dan sonra geçtiğimiz günlerde İsfendiyar Özkara da CHP’ye üye oldu.

 

Karacabey Türk Telekom ve İlçe Tarım Müdürlüğü’nde önemli görevlerde bulunduktan sonra emekli olan İsfendiyar Özkara’nın, Karacabey’de ikamet eden Erzurumlu ve Erzincanlı seçmenler üzerinde de büyük etkisi bulunduğu biliniyor.

 

Önceki yıllarda MHP Üyesi olan ve MHP’den istifa edip CHP’ye katılan İsfendiyar Özkara, “Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır. MHP’nin geldiği noktayı üzülerek seyrediyorum. Vatanını, milletini, bayrağını seven herkesi CHP çatısı altında siyaset yapmaya bekliyoruz. Milliyetçilik kimsenin tekeli altında olmamalıdır. Ayfer Başkan ve arkadaşlarının tüm çalışmalarında yanında olacağım ve hep beraber 2019 yerel seçimlerinde Karacabey Belediyesi’ni CHP’ye kazandıracağız” dedi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM