16 Haziran Pazar


MHP ile birlikte kazanacağız!

MHP ile birlikte kazanacağız!   AKP eski İlçe Başkanı ve AKP milletvekili aday adayı olan Murat Erol, milletvekili listelerinde yer...
Bu Haber 25 Mayıs 2018 07:50 Yayınlandı

 

AKP eski İlçe Başkanı ve AKP milletvekili aday adayı olan Murat Erol, milletvekili listelerinde yer alamasa da, AKP için çalışmaya devam edeceğini söyledi.

 

Konuyla ilgili yazılı bir açıklamada bulunan Murat Erol, şunları söyledi; “24 Haziran Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde partimizi ve bölgemizi temsil etmek gayesiyle, yaptığım istişareler neticesinde AK Parti Milletvekili Aday Adayı olarak 1. Bölge için müracaatımı gerçekleştirdim.

 

Yaklaşık bir ay süren zaman zarfında 1. Seçim Bölgesine dahil olan başta ilçemiz Karacabey olmak üzere Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Osmangazi, Büyükorhan ve Orhaneli ilçelerimize ziyaretlerde bulundum. 5 Mayıs günü Bursa’da yapılan temayül yoklamasına ve 10 Mayıs’ta Ankara’da AK Parti Genel Merkezinde ki mülakatlara katıldım. Ardından milletvekili listelerinin açıklanmasını bekledik.

 

 

Aday adaylığımdaki gayem doğup büyüdüğüm, sürekli olarak yaşadığım, çok sevdiğim güzel ilçeme ve bölgemize faydalı olabilmekti. Yaklaşık 20 yıldır siyaset kurumunun içerisinde olan ve son 16 yılı AK Parti içerisinde; Teşkilat Başkanlığı, Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı, Belediye Meclis ve Encümen Üyeliği, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı ve nihayetinde 4 yılı aşkın bir zaman AK Parti Karacabey İlçe Başkanı olarak son 5 seçimde teşkilatımın başında oldum.

 

Netice itibarıyla 21 Mayıs günü açıklanan milletvekili listelerinde olamamakla birlikte ‘olanda hayır vardır’ düsturuyla partimizin her zaman bir neferi ve ilçemizin sorunlarının her zaman takipçisi olacağımın bilinmesini tüm kamuoyuyla paylaşmak istiyorum”

 

Açıklamasında, seçimleri ve ittifakı da değerlendiren Erol, “MHP ile Cumhur İttifakı çatısında toplanan AK Parti, BBP’nin de katılımıyla Milliyetçi ve Muhafazakar gönüldaşların bir arada gireceği bu seçimden Allah’ın izni ve Yüce Türk Milletinin destekleriyle galip gelecektir” dedi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM