20 Temmuz Cumartesi


Listede ben değil Karacabey var

Listede ben değil Karacabey var   AK Parti Bursa 1. Bölge 2. sıra Milletvekili Adayı Dr. Mustafa Esgin, adaylığının açıklandığı ilk...
Bu Haber 1 Haziran 2018 07:10 Yayınlandı

 

AK Parti Bursa 1. Bölge 2. sıra Milletvekili Adayı Dr. Mustafa Esgin, adaylığının açıklandığı ilk günden bu yana Karacabey’deki yoğun mesaisini aralıksız sürdürüyor. İlçenin tüm sorunlarına ve beklentilerine çözüm olmak için yola çıktığını ifade eden Esgin, “Vakit Karacabey vaktidir” mesajı verdi.

 

AK Parti’nin Bursa’dan 1. Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı olan Karacabeyli Dr. Mustafa Esgin, seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Adaylığının açıklandığı ilk gün hemen Karacabey’e gelen Dr. Mustafa Esgin’e hemşehrilerinin desteği ve teveccühü tam oldu. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan ve ilçe yönetimiyle birlikte kahvehanelerde, pazaryerlerinde, iftar yemeklerinde ve sivil toplum kuruluşları ziyaretlerinde hemşerileriyle bir araya gelen Dr. Mustafa Esgin, konuşmalarında şunları kaydetti:

 

Karacabey’in adayıyım

 

 

“AK Parti Bursa milletvekili aday listelerinde 2’nci sırada şahsım değil Karacabey vardır. Bu partimizin ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Karacabey’e gösterdiği ilgi ve alakadır. Ben sadece AK Parti’nin değil tüm Karacabey’in adayıyım. Çünkü AK Parti bir siyasi hareket değil, milletin gönlünde yer bulmuş bir halk hareketidir. 24 Haziran’dan sonra Karacabeyli hemşerilerimin desteğiyle güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü bir Karacabey ve daha güçlü bir Türkiye için hep birlikte çalışacağız”

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM