19 Kasım Pazartesi


Kurşunlu’ya belediye desteği

Kurşunlu’ya belediye desteği Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, yapılan çalışmaları incelemek üzere, önceki gün daire amirleri ile birlikte Kurşunlu...
Bu Haber 5 Aralık 2017 07:30 Yayınlandı

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, yapılan çalışmaları incelemek üzere, önceki gün daire amirleri ile birlikte Kurşunlu Mahallesi’ne gitti.

 

‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliğinde mahalle sakinleri ile bir araya gelen Özkan, ardından mahalle muhtarı Mehmet Civelek ile bölgede yapılan hizmetleri inceledi.

 

Okuldan, camiye, piknik alanlarından temizlik ve altyapı çalışmalarına kadar tüm faaliyetleri denetleyen Başkan Ali Özkan, daire müdürlerinden yapılan çalışmaların dökümünü de alarak, vatandaşlarla birlikte değerlendirdi.

 

 

Özveriyle çalışıyoruz

 

Başkan Özkan burada yaptığı açıklamada, “Biz tüm kırsal ve merkez mahallelerimizde özveri ile çalışmaktayız. Ancak sahil bölgesindeki yerleşim yerlerimiz, dışarıya da açık bir yer olduğu için daha hassas durduğumuz noktalardır. Mahalle okulu ve camiinin boya badana işleri, çatı ve benzer tadilat çalışmaları, çevre düzenlemeleri, altyapı çalışmaları ve temizlik hizmetlerini yerinde değerlendirdik. Muhtarımızla zaten sürekli temas halindeyiz. Bu bölgemizdeki yeni mesire alanlarına da gün geçtikçe yeni hizmetler ekleme gayretindeyiz. Biliyorsunuz ki Ihlamur Park bu bölgenin yükselen yıldızı oldu. Yaz aylarında olduğu gibi bu dönemde de çokça ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır” dedi.

 

Muhtar Mehmet Civelek de, Başkan Özkan’a yapılan çalışmalardan ötürü teşekkürlerini ileterek, mahalle halkının ve yazlıkçıların hizmetlerden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM