21 Mayıs Salı;


Küçük kızlardan büyük başarı!

Küçük kızlardan büyük başarı!   Geçtiğimiz Mart ayında başlayan ve Karacabey’den 123 takım ve 12 branşta katılım sağlanan ‘Okul Sporları...
Bu Haber 4 Haziran 2018 14:58 Yayınlandı

 

Geçtiğimiz Mart ayında başlayan ve Karacabey’den 123 takım ve 12 branşta katılım sağlanan ‘Okul Sporları Müsabakaları’nda il dördüncülüğü geldi.

 

Karacabey’de yapılan grup müsabakaları sonucunda, grubunu lider olarak tamamlayan Yenikaraağaç Şehit Bilal Kanat Ortaokulu Kız Voleybol Takımı, Bursa’da gerçekleştirilen 2. tur müsabakaları sonucunda İl Dördüncüsü olarak büyük bir başarıya imza attı.

 

 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ayhan Sağlam, “Yenikaraağaç Şehit Bilal Kanat Ortaokulu küçük kızlar voleybol takımımızı, beden eğitimi öğretmenimizi ve okul idarecilerimizi bu başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Özelliklede böyle bir başarının bir köy okulumuzdan gelmesi bizim sevincimizi bir kat daha arttırmıştır. İmkanların yetersiz olmasına karşın voleybol kız takımımızın gelecek yıllarda daha büyük başarılara imza atacaklarına canı gönülden inanıyorum. Tekrardan küçük kızlarımızı tebrik ederim” dedi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM