18 Haziran Salı;


KTSO’yu farklı mecralara çekmeyin

KTSO’yu farklı mecralara çekmeyin   Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO), siyasi partilerin yaptığı ziyaretler sonrası basında çıkan bazı haberlere...
Bu Haber 12 Mart 2019 06:00 Yayınlandı

 

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO), siyasi partilerin yaptığı ziyaretler sonrası basında çıkan bazı haberlere tepki göstererek, bunun faklı bir algıyla kamuoyuna sunulduğunu duyurdu.

 

KTSO’dan konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada şu görüşlere yer verildi; “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler sürecinde partilerimizin Belediye Başkan Adayları ve yöneticileri, seçim çalışmaları kapsamında Oda’mızı da ziyaret etmektedir.

 

Tüm Belediye Başkan adaylarına eşit mesafede olan Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, bu ziyaretlerde gelen adaylar ve yöneticilere, tespit edilen beklenti ve talepleri içeren bir dosya takdim edilmiştir.

 

Bu noktada Oda’mıza gerçekleştirilen ziyaretlere ait fotoğrafların bazı basın yayın organlarında farklı bir algıyla sunulup, özellikle TEKNOSAB ve değişik konuların siyasi polemik malzemesi yapılmasını etik bulmuyor, Oda’mızın farklı mecralara çekilmesi ile ilgili tutum, davranış ve yayınları kınıyoruz.

 

Oda’mız üstlendiği misyon kapsamında üye menfaatlerini korumak, sunduğu hizmet kalite ve çeşitliliğini artırmak dışında hiç bir gayret ve çaba içerisinde olmamıştır. Bundan sonrada olmayacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur”

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM