21 Eylül Cumartesi


KTSO’dan 740 aileye erzak yardımı

KTSO’dan 740 aileye erzak yardımı   Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KTSO) Ramazan yardımları, bu yılda ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.  ...
Bu Haber 21 Mayıs 2019 07:45 Yayınlandı

 

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KTSO) Ramazan yardımları, bu yılda ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

 

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) desteğiyle her yıl yapılan Ramazan erzak yardımları, bu yılda muhtaç ve ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

 

KTSO’dan yapılan açıklamada, “Odamız imkânları dâhilinde ve TOBB’un desteği ile her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi 740 aileye erzak yardımında bulunulmuştur. 50 bin TL tutarındaki erzak yardımı, Odamız Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmıştır” denildi.

 

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü de, “Yardım paketlerinin ihtiyaç sahiplerine ulaşması için azami özen gösteriyoruz. Dağıtımları Meclis Üyelerimiz bizzat kendileri gerçekleştiriyor. Gıda paketlerinin teminini sağlayan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetimine ve dağıtımda emeği geçen Meclis Üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu vesile ile tüm üyelerimizin ve ilçe halkımızın bereketli, hayırlı ve sağlıklı bir Ramazan ayı geçirmelerini diliyorum” dedi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM