23 Mayıs Perşembe


Kredi kartına 6 taksitle yarış atı

Kredi kartına 6 taksitle yarış atı Tarım İşletmeleri Genel Müdürü (TİGEM) Halis Bilden, geçen yıl uygulamaya konulan kredi kartıyla tay satışının bu...
Bu Haber 24 Mayıs 2013 16:37 Yayınlandı

Tarım İşletmeleri Genel Müdürü (TİGEM) Halis Bilden, geçen yıl uygulamaya konulan kredi kartıyla tay satışının bu yılki satışlarda da devam edeceğini söyledi. Bilden, her satışta bir tayın çekilişle ihaleye katılan at severlere hediye edileceğini belirtti.

 

Tarım İşletmeleri Genel Müdürü (TİGEM) Halis Bilden, 2013 yılı tay satışlarıyla ilgili TİGEM Karacabey İşletmesi’nde bir basın açıklamasında bulundu.

 

Her yıl 250 ile 300 civarında tay satışı yapıldığını ifade eden Bilden, 2013 tay satış sezonunun 4 Haziran’da, Anadolu Tarım İşletmesi’nde yetiştirilen 57 tayın satışının yapılmasıyla başlayacağını duyurdu.

 

Bu yıl satışa çıkarılacak olan tayların çok özel taylar olduğunu ve satışların bir kısmının 1, bir kısmının da 2 yaşındaki taylardan oluşacağını belirten TİGEM Genel Müdürü Halis Bilden, şunları söyledi,

 

001-kredi-karti-6-taksit-video-link

 

4 SATIŞ KARACABEY’DE

 

“Karacabey Tarım İşletmemizde bu yıl yine dört satışı gerçekleştireceğiz. Bunların ilki Anadolu Tarım İşletmesi’nde yetişen taylar, ikincisi Karacabey Tarım İşletmesi’nde yetişen taylar, üçüncüsü Sultansuyu Tarım İşletmesi’nde yetişen taylar ve sonuncusu yine Karacabey Tarım İşletmesi’nde yetişen taylardan oluşacak.

 

İLK SATIŞ 4 HAZİRAN’DA

 

İlk satışımız 4 Haziran’da gerçekleştirilecek ve diğer satışlarımızın tarihlerini yine sizlerle paylaşacağız. Daha sonra da, yine her işletmemizde yetiştirilen elit taylarımızın satışını ayrı ayrı olmak üzere Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştireceğiz. Toplam 277 tay satmayı planlıyoruz. Bunların hepsi Kafkaslı, Baba Mevlüt, Bilgin, Caş ve Yavuzca gibi safkan ve çok önemli aygır ve kısraklardan olan taylarımız.

 

ÇEKİLİŞLE AT HEDİYE

 

Bu arada yine her satışta promosyon atlarımız olacak. Satışa çıkaracağımız 57 taydan bir tanesini, noter huzurunda yapılacak olan çekilişle satışa katılanlardan bir kişiye hediye edeceğiz. Bu yılda kısrak alımına devam edeceğiz. Eğer istediğimiz vasıfta bulabilirsek 20 civarında kısrak almayı planlıyoruz.

Nezih ve özel müşteri kitlemiz bulunmakta. Bizde bu yıl arkadaşlarımızı, satıştan iki gün önce buraya davet edip onları misafir edeceğiz. Gelsinler hem haramızı gezsinler, hem atları nerede üretiyoruz, nasıl yetiştiriyoruz görsünler istiyoruz.

 

KREDİ KARTINA 6 TAKSİT

 

Geçen yıl başlattığımız kredi kartına taksitli tay satışımız devam edecek. Limiti müsait olan müşterilerimize kredi kartına 6 ay taksitle satışlarımız devam edecek. Ayrıca daha geniş kitlelere ulaşmak için 8 ilde billboardlara ilan vererek satışlarımızı duyuruyoruz.

 

ELİT TAYLAR VELİEFENDİ’DE

 

Son zamanlarda Arap ve Kuzey Afrika ülkelerinin atçılığımızla yakından ilgilendiklerini öğrendik. Eğer ilgilenen varsa, ilk satışımız için onları da işletmemizde bekleriz. Diğer tarihleri de duyuracağız ve bu ülkedeki at meraklılarını da 1. sınıf yarış atları için Karacabey’e, elit tay satışlarımız için Veliefendi’ye bekliyoruz. Bu sezonun yarışçılık ve atçılık camiasına hayırlar getirmesini diliyorum”

 

001-kredi-karti-6-taksit-002
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM