23 Ağustos Cuma


Kitap okumaya engel yok

Kitap okumaya engel yok   Mustafakemalpaşa Belediyesi bünyesinde bulunan Murat Uzgur Engelsiz Yaşam Merkezi kursiyerleri kitap okuma etkinliğinde buluştu. Etkinliğe...
Bu Haber 29 Temmuz 2019 11:57 Yayınlandı

 

Mustafakemalpaşa Belediyesi bünyesinde bulunan Murat Uzgur Engelsiz Yaşam Merkezi kursiyerleri kitap okuma etkinliğinde buluştu. Etkinliğe Başkan yardımcısı Fatma Kocaman, Kurs öğretmenleri, engelli bireyler ve aileleri katıldı.

 

Mustafakemalpaşa’da yaşayan engelli bireylerin sosyal hayata kazandırılmasını amaçlayan Engelsiz Yaşam Merkezi, her Çarşamba düzenlediği kitap okuma kursunu bu kez ‘Eğitime ve kitap okumaya engel yok’ vurgusuyla Mustafakemalpaşa Belediyesi Millet Kıraathanesinde gerçekleştirdi. Engelliler kitap okuma alışkanlığına dikkat çekerken, satranç oynamayı da ihmal etmedi.

 

 

Her alanda engellilerin yanındayız

 

Gerçekleştirilen etkinlikte engellileri yalnız bırakmayan Başkan yardımcısı Fatma Kocaman, kurslar, aktiviteler ve gezilerle engellilerin sosyal yaşama daha fazla katılımını sağladıklarını ifade ederek, her alanda engelli bireylerin yanında olduklarını söyledi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM