17 Şubat Pazar


Kırsal mahallelerde sınır değişikliği

Kırsal mahallelerde sınır değişikliği Karacabey Belediye Meclisi, Şubat ayı toplantısını yoğun bir gündemle 7 Şubat Çarşamba akşamı gerçekleştirecek. Belediye Meclisi,...
Bu Haber 5 Şubat 2018 15:53 Yayınlandı

Karacabey Belediye Meclisi, Şubat ayı toplantısını yoğun bir gündemle 7 Şubat Çarşamba akşamı gerçekleştirecek. Belediye Meclisi, saat 18.00′de gündem dışı gelenler hariç 19 maddeyi görüşmek üzere bir araya gelecek. Ali Özkan başkanlığında gündemde şu konular karara bağlanacak:

 

“Karacabey Belediyesi Emir ve Yasakları Uygulama Yönetmeliği” hakkındaki Hukuk ve İçişleri Müşterek Komisyon Raporu.

 

“İlçemiz Kurşunlu, Bayramdere, Boğazköy, Hürriyet, Güngörmez, Dağkadı, Aşağıfevzipaşa, Yukarı Fevzipaşa, Akçakoyun, Beylik Mahalleleri Kırsal Yerleşme Alanlarının sınır değişikliği” hakkındaki Bayındırlık ve İmar Komisyonu Raporu.

 

Karacabey Belediye Başkanlığı, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nün “Belediye işlemleri” hakkındaki teklif yazısı.

 

Karacabey Belediye Başkanlığı, Zabıta Müdürlüğü’nün “Zabıta Müdürlüğü personeli 2018 yılı fazla çalışma ücreti” hakkındaki teklif yazısı.

 

Karacabey Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü’nün “Komisyon seçimleri” hakkındaki teklif yazısı.

 

Karacabey Belediye Başkanlığı Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nün “Taşınmaz alımı” hakkındaki teklif yazısı.

 

Karacabey Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’nün “Ortak hizmet projesi” hakkındaki teklif yazısı.

 

Karacabey Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’nün “Birim oluşturulması” hakkındaki teklif yazısı.

 

 

Karacabey Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün “İlçemiz Karakoca, Şahmelek ve Şahin Mahallelerinin Kırsal Yerleşme Alanları sınırının yeniden düzenlenmesi” hakkındaki teklif yazısı.

 

Karacabey Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün “İlçemiz Nasrettin Mahallesi, 46 pafta, 305 ada, 8-9-21-22 nolu parsel için malikince Ticaret+Konut alanı amaçlı hazırlatılan 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği” hakkındaki teklif yazısı.

 

Karacabey Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün “İlçemiz Sırabademler Mahallesi, 69 pafta, 170 ada, 125 ve 144 nolu parsel için malikince Ticaret+Konut alanı amaçlı hazırlatılan 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği” hakkındaki teklif yazısı.

 

Karacabey Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün “İlçemiz Sırabademler Mahallesi, 63 pafta, 484 ada, 1 nolu parsel ile 258 ada 695-696 nolu parsel için malikince hazırlatılan 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği” hakkındaki teklif yazısı.

 

Karacabey Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün “İlçemiz Sırabademler Mahallesi, 63/1 pafta, 480 ada, 1 nolu parsel için parsel malikince hazırlatılan 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği” hakkındaki teklif yazısı.

 

Karacabey Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün “İlçemiz Yenisarıbey Mahallesi, 785 nolu parsel için parsel malikince Akaryakıt ve Satış İstasyonu ile Konut Alanı amaçlı hazırlatılan 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği” hakkındaki teklif yazısı.

 

Karacabey Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün “İlçemiz Yenice Mahallesi, 292 ada, 1-19-21-22-24-25-27 nolu parsellerin malikince hazırlatılan 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği” hakkındaki teklif yazısı.

 

Karacabey Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün “İlçemiz Runguçpaşa Mahallesi, 833 ada, 10 nolu parsel malikince hazırlatılan 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği” hakkındaki teklif yazısı.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM