18 Şubat Pazartesi


Kır çiçeklerine özel şenlik

Kır çiçeklerine özel şenlik   Karacabey’de geçtiğimiz hafta yedincisi düzenlenen “Kır Çiçekleri Özel Eğitim Şenliği” göz kamaştırdı.   Cahide Kırlağaç...
Bu Haber 17 Mayıs 2018 15:22 Yayınlandı

 

Karacabey’de geçtiğimiz hafta yedincisi düzenlenen “Kır Çiçekleri Özel Eğitim Şenliği” göz kamaştırdı.

 

Cahide Kırlağaç Anaokulu ve İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi koordinatörlüğünde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına Atatürk Kültür Parkında yapılması planlanan şenlik, yoğun yağış olması sebebiyle bir düğün salonunda gerçekleştirildi.

 

Şenliğe Kaymakam Yusuf Gökhan Yolcu, Belediye Başkanı Ali Özkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ayhan Sağlam, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve ilçedeki özel eğitim öğrencileri katıldı.

 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, yaptığı konuşmada, “Karacabey Belediyesi işbirliği ile düzenlenen şenlikte emeği geçen başta Karacabey Belediyesi olmak üzere, tüm okullarımıza, öğretmenlerimize, veli ve öğrencilerimize teşekkür ederim” dedi.

 

Dingin’in konuşmasının ardından özel eğitim öğrencileri ile birlikte pasta kesimi yapıldı. Şenlik kapsamında öğrenci ve veliler gönüllerince bir gün geçirdi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM