20 Temmuz Cumartesi


Kaymakam Masatlı’ya veda ziyareti

Kaymakam Masatlı’ya veda ziyareti   Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Ardahan Valiliğine atanan Kaymakam Mustafa Masatlı’ya veda ziyaretinde bulundu.  ...
Bu Haber 3 Ocak 2019 15:00 Yayınlandı

 

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Ardahan Valiliğine atanan Kaymakam Mustafa Masatlı’ya veda ziyaretinde bulundu.

 

Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Mustafakemalpaşa’da 3 yıl görev yaptıktan sonra Ardahan’a vali olarak atanan ve önümüzdeki günlerde yeni görev yerine gidecek olan Kaymakam Mustafa Masatlı’yı makamında ziyaret etti.

 

Mustafakemalpaşa’ya yaptığı hizmetlerden dolayı Masatlı’ya teşekkür ederek yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Sadi Kurtulan; “Gerek vatandaşlarımızla gerekse de bizlerle kurduğu iletişimle şehrimize değer katarak hoş bir seda bırakan kaymakamımızın Ardahan’da da başarılı çalışmalara imza atacağına inanıyorum” dedi.

 

Kaymakam Mustafa Masatlı ise, Mustafakemalpaşa’dan güzel anılar ve dostluklarla ayrılacağını belirterek; “Verimli faaliyetlerle dolu üç yıl geçirdik. Görevimiz süresince her kesimden insanımıza dokunduk, enerjimizi faydalı çalışmalar için harcadık. Kaymakam olarak son görev yerim olan Mustafakemalpaşa benim için hep özel kalacak. Bütün Mustafakemalpaşalılara görevimize devam edeceğimiz yerde de kapılarımız hep açık olacaktır. Belediye Başkanımıza nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM