18 Haziran Salı;


KARFED konseri iptal edildi!

KARFED konseri iptal edildi!   Karacabey Hemşehri Dernekleri Federasyonu’nun (KARFED), yarın düzenleyeceği konser etkinliğinin, önceki gün Türkiye’yi yasa boğan ve...
Bu Haber 5 Ekim 2018 15:45 Yayınlandı

 

Karacabey Hemşehri Dernekleri Federasyonu’nun (KARFED), yarın düzenleyeceği konser etkinliğinin, önceki gün Türkiye’yi yasa boğan ve Batman’dan gelen şehit haberleri nedeniyle 13 Ekim 2018 Cumartesi gününe ertelendiği bildirildi.

 

KARFED Genel Başkanı Osman Bektaş, Batman’da 8 askerimizin hain bir saldırı sonucu şehit edilmesinden büyük bir üzüntü duyduklarını belirterek, “Öncelikle Batman’daki olayı lanetliyoruz ve kınıyoruz. Şehit olan tüm askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz. Büyük üzüntü içerisindeyiz.

 

 

Fakat şunu da bilmekte fayda vardır. Terörün amacı o toplumu, o ülkeyi üzüntüye boğmaktır. Asıl hedefleri budur. Hayatı normal akışından çıkarmaktır. Bunun da farkındayız. Biz her türlü terör eylemini lanetliyoruz. Bu topraklar selametle, barışla, huzurla, kardeşlikle bu hale geldi ve bu şekilde de devam edecek. Bu topraklara da bu yakışır. Bize de bu yakışır. Birlik beraberliğimizi muhafaza edeceğiz, gücümüzü her zaman toparlayıp ve yolumuza kararlı bir şekilde devam edeceğiz.

 

Şimdi meydana gelen terör olayı sebebiyle KARFED olarak daha önce duyurduğumuz ve yarın düzenleyeceğimiz konser etkinliğimizi haftaya Cumartesi gününe erteleme kararı aldık” dedi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM