16 Haziran Pazar


Karate Takımı Ege’de yıldızlaştı

Karate Takımı Ege’de yıldızlaştı   Mustafakemalpaşa Belediyespor Karate Takımı, Ege Ligi Karate Şampiyonası’nda büyük başarı elde ederken, sporcular 3 altın,...
Bu Haber 7 Şubat 2019 16:11 Yayınlandı

 

Mustafakemalpaşa Belediyespor Karate Takımı, Ege Ligi Karate Şampiyonası’nda büyük başarı elde ederken, sporcular 3 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazanarak turnuvaya damgasını vurdu.

 

Mustafakemalpaşa Belediyespor Karate Takımı, katıldığı şampiyonalarda başarılarını sürdürüyor. Aydın Kuşadası’nda düzenlenen Ege Ligi Şampiyonası’nda boy gösteren Belediyesporlu karateciler, çekişmeli geçen müsabakalardan 7 madalya ile döndü.

 

 

9 sporcu ile tatami mücadelesi veren sporculardan Burak Gencer, Polat Saçaklı ve Utku Göçer birinci, Mehmet Toprak ve Sudenaz Özdel ikinci, Barış Burhan ve Enes Filiz’de üçüncü olarak madalya kürsüsüne çıktı.

 

Ege’deki turnuvada genç karatecilerin kalitelerini ortaya koyduklarını belirten Antrenör Engin Macar, Belediyespor çatısı altında ulusal ve uluslararası arenada başarılar kazanan sporcular yetiştirmeyi hedeflediklerini dile getirdi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM