23 Ağustos Cuma


Karacabeylilere ehliyette indirim!

Karacabeylilere ehliyette indirim!   Bursa Karacabeyliler Derneği, Bursa Sürücü Kursu ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde dernek üyeleri için yüzde 10’luk...
Bu Haber 5 Şubat 2019 08:15 Yayınlandı

 

Bursa Karacabeyliler Derneği, Bursa Sürücü Kursu ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde dernek üyeleri için yüzde 10’luk indirim imkanı sağladı.

 

Kurs sahibi Erkan Subaşı ile Dernek Başkanı Yüksel Ceylan arasında imzalanan protokol ile dernek üyeleri başta olmak üzere birinci derece yakınları da bu yüzde 10’luk indirimden faydalanacak. Ayrıca mevcut direksiyon eğitimine ek ücretsiz direksiyon eğitiminin de verileceği açıklandı.

 

 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Kurs sahibi Erkan Subaşı, “Bursa Sürücü Kursu ile Bursa Karacabeyliler Derneği arasında 3 Şubat 2019’da ehliyet kursu anlaşması imzaladık. Anlaşma sayesinde derneğe kayıtlı 26 bin üyenin tamamı ve birinci derece yakınlarına yüzde 10’luk bir indirim sağlayacağız. Ayrıca aldıkları mevcut direksiyon eğitimi kadar da ekstra ücretsiz direksiyon eğitimi vereceğiz” dedi.

 

Yapılan anlaşmadan duyduğu memnuniyeti dile getiren Dernek Başkanı Yüksel Ceylan da, Erkan Subaşı’ya teşekkür ederek, bu tür faaliyetlerin devam edeceğini söyledi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM