16 Temmuz Pazartesi


Karacabey’i güzel günler bekliyor

Karacabey’i güzel günler bekliyor AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Salih Koca ve AK Parti Bursa İl...
Bu Haber 2 Ekim 2017 17:46 Yayınlandı

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Salih Koca ve AK Parti Bursa İl Başkan Yardımcısı Bülent Temelli, önceki gün Belediye Başkanı Ali Özkan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Murat Erol da hazır bulundu.

 

İlçedeki son dönemde gerçekleştirilen yatırımlar ve hazırlanan projelere yönelik çalışmalar hakkında detaylı bilgi sunan Başkan Özkan, ilçenin geçmişten bu yana var olan güçlü kaynaklarının gün yüzüne çıkarıldığını ve Karacabey’i güzel günler beklediğine işaret etti.

 

Karacabey’i aile olarak görüyoruz

 

Karacabey’in tüm Osmanlı coğrafyasından insanları bünyesinde kaynaştırmayı başarmış, huzur ve barış içerisinde yaşayan örnek yörelerden biri olduğunu dile getiren Ali Özkan, ilçeyi 80 bin kişilik tek bir aile olarak kabul ettiklerini ve bu doğrultuda tüm katmanların refahı için çalışmalarını kararlılıkla sürdürdüklerine vurgu yaptı.

 

İnsan merkezli çalışmalar takdire şayan

 

 

Karacabey’de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden ve bereketli toprakları ve çalışkan insanları ile bilinen Karacabey’in, son dönemde elde ettiği önemli başarıları yakından takip ettiklerini dile getiren Salih Koca da, ilçede insan merkezli, refah düzeyini artırıcı çalışma ve başarılı performansın her türlü takdirin üzerinde olduğunu söyledi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM