20 Ocak Pazar


Karacabey’i geliştirmeye devam

Karacabey’i geliştirmeye devam Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘Mobil Başkan’ sloganı ile yola çıkarak, ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinlikleri kapsamında ilçenin...
Bu Haber 13 Mart 2018 07:30 Yayınlandı

Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘Mobil Başkan’ sloganı ile yola çıkarak, ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinlikleri kapsamında ilçenin dört bir yanında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Özkan, son olarak Kıranlar Mahallesi’ne giderek, ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliklerine yeni bir halka daha ekledi.

 

Başkan Ali Özkan, Kıranlar Camii’nde kılınan sabah namazı sonrası, mahalle kahvesinde kurulan sofrada vatandaşlarla aynı masayı paylaşarak, mahalle sakinlerinin sorun ve çözüm önerilerini dinledi.

 

Karacabey’i geliştirmeye devam edeceğiz

 

‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmalarında, merkez – kırsal ayırt etmeden, tüm mahalleleri ziyaret etmeyi amaçladıklarına vurgu yapan Başkan Ali Özkan; “Toplantılarımızın bir yenisini daha bugün Kıranlar Mahallemizde gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Karacabey Belediyesi olarak, meclis üyelerimizle beraber çeşitli vesilelerle, vatandaşlarımızla bir arada olmaya çalışıyoruz. Bu vesilelerden bir tanesi de organize ettiğimiz sabah kahvaltıları. İlçemizdeki 85 mahallede kahvehanelerde, camilerde bu toplantıları gerçekleştiriyoruz. Belediyemizden tüm isteklerinizi dinlemeyi, sizlerle beraber bunları değerlendirmeyi ve çözüm yollarını da ‘ortak akılla’ geliştirmeyi kararlılıkla sürdüreceğiz” dedi.

 

 

Mahalledeki sorunları yerinde aktardı

 

Mahallerindeki sorunların Başkan Özkan tarafından yerinde incelenmesinden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise, “Büyükşehir Yasası ile mahalle statüsüne kavuşmamız ve modern belediyecilik imkânlarından faydalanmanın yanı sıra, yetkililerin mahallemize gelerek bizleri dinlemesinden büyük gurur duyduk. Taleplerimizin birinci ağızdan belediye başkanına aktarılması, sorunların çözümü konusunda da faydalı sonuçlar ortaya koyacaktır. Kendisine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM