18 Haziran Salı;


Karacabey’i geleceğe taşıyacağız

Karacabey’i geleceğe taşıyacağız   Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘Mobil Başkan’ unvanıyla ilçenin her noktasında vatandaşlarla bir araya gelmeye...
Bu Haber 5 Mart 2019 08:15 Yayınlandı

 

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘Mobil Başkan’ unvanıyla ilçenin her noktasında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

 

Başkan Özkan, hafta sonunda da durmayarak eşiyle ve çocuklarıyla birlikte pazaryerini ziyaret etti ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Eşi Gülden Özkan, hukuk fakültesi mezunu olan büyük kızı Sena Özkan ve iç mimarlık son sınıf öğrencisi olan küçük kızı Serra Özkan ile birlikte pazaryerine giden Ali Özkan, burada esnaf ve vatandaşlara hayırlı alışverişler dilerken, Karacabey Belediyesi’nin yaptırdığı bez torbaları da vatandaşlara dağıttı.

 

 

Ziyarette Özkan ailesine vatandaşlar da büyük ilgi gösterirken, Başkan Özkan hem vatandaşların hem de esnafın talep ve önerilerini dinledi.

 

Karacabey’i geleceğe taşıyacağız

 

Göreve geldikleri günden bu yana, ilçenin geleceğini inşa etmek için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Ali Özkan, istişare kültürüne büyük önem verdiklerini ve Karacabey’i ‘ortak akılla’, vatandaşlarla birlikte yönetmeye devam ettiklerini ifade etti.

 

 

Yeni projelerin de devreye girmesiyle birlikte, Karacabey’in her alanda örnek kent olmaya devam edeceğini aktaran Özkan, vatandaşlardan destek sözü aldı.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM