16 Haziran Pazar


Karacabey’i birlikte kalkındıracağız

Karacabey’i birlikte kalkındıracağız   31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından yeniden göreve seçilen Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, şu sıralar...
Bu Haber 9 Nisan 2019 10:21 Yayınlandı

 

31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından yeniden göreve seçilen Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, şu sıralar yoğun ziyaretçi akınına uğruyor. Başkan Özkan; kurum yöneticilerden, daire amirlerine, muhtarlardan, sivil toplum kuruluşu temsilcilerine, muhtarlardan vatandaşlara kadar makamına gelen herkesin tebriklerini kabul ediyor.

 

Bu kapsamda, ilçenin önemli Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanlarından oluşan bir heyet de, Belediye Başkanı Ali Özkan’ı makamında ziyaret ederek, başarı diledi.

 

Ziyarette; Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Nuri Karaca, Balıkesir Bursa Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hasan Karahasanoğlu, Karacabey Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Atıl, Karacabey Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hüseyin Süzen, 501 Sayılı Karacabey Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı Naim Demirbaş, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Hamit Bakırtaş, Damızlık Sığır Yetiştiriciliği Kooperatifi Başkanı Ali İhsan Vural, Bursa İli Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği Karacabey Şubesi Başkanı Erdoğan Dereli, Kızılay Karacabey Şube Başkanı Ahmet Kırmızı, Ovahamidiye Mahalle Muhtarı Cemal Erdem, Damızlık Sığır Yetiştiriciliği Kooperatifi Müdürü Mali Müşavir Ali Karagüzel ve Bursa İli Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği Memuru Birol Demir yer aldı.

 

 

Ziyarette heyet adına konuşan Karacabey Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Nuri Karaca, yeniden belediye başkanlığına seçilen Ali Özkan’a başarı diledi. Özkan’ın geçmiş siyasi yaşamına dikkat çeken Karaca, “Yıllarca siyasetin içinde bulunan biri olarak bana göre çıraklık ve kalfalık dönemini bitirdiniz. Şimdi ustalık dönemine girdiniz sayılır. Önümüzdeki 4,5 yıl artık seçim de yok. Sizden ilçemize daha fazla hizmet etmenizi bekliyoruz. Sivil toplum kuruluşu temsilcileri olarak bizler, hizmet noktasında sizlere katkı sunmaya hazırız” dedi.

 

2014’te ilk göreve geldiklerinden bu yana belediye yönetiminde bir zihniyet devrimi gerçekleştirmeye çalıştıklarını vurgulayan Başkan Ali Özkan, bu devrimi yeni dönemle birlikte geliştirmek istediklerini söyledi. Karacabey’in artık tarımdan sanayiye, turizmden spora, sosyal ve kültürel faaliyetlere kadar yükseliş dönemine girdiğini ifade eden Özkan, “Bu ilçenin bir belediye başkanı olarak hizmet noktasında sizlerin görüş ve düşüncelerine her zaman ihtiyacımız var. Karacabey’i birlikte yöneteceğiz. İlçemizi birlikte kalkındıracağız. Nazik ziyaretiniz ve güzel dilekleriniz için de çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM