21 Nisan Cumartesi


Karacabey’de tasavvuf gecesi

Karacabey’de tasavvuf gecesi Karacabey Belediyesi, Ramazan ayı doğrultusunda gerçekleştirdiği etkinlikler zincirine yeni bir halka daha ekledi. Karacabey Belediyesi, önceki...
Bu Haber 15 Haziran 2017 15:54 Yayınlandı

Karacabey Belediyesi, Ramazan ayı doğrultusunda gerçekleştirdiği etkinlikler zincirine yeni bir halka daha ekledi. Karacabey Belediyesi, önceki akşam düzenlediği organizasyon kapsamında, İsmail Uyanık tarafından gerçekleştirilen Kuran-ı Kerim tilaveti ile Karacabeylilere unutulmaz bir dinleti yaşatırken, Tasavvuf Müziği Sanatçısı Sedat Uçan da seslendirdiği parçalarla dinleyicileri gönülden mest etti.

 

 

Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlenen konser, Cumhuriyet Alanında yüzlerce Karacabeylinin katılımıyla gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Ali Özkan’ın da eşiyle birlikte ilgiyle takip ettiği konseri dinlemeye gelen vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirdi.

 

 

Başkan Özkan’dan teşekkür

 

Konser sonunda sahneye çıkan Başkan Ali Özkan, Kuran-ı Kerim tilavetini gerçekleştiren İsmail Uyanık’a ve Tasavvuf Müziği Sanatçısı Sedat Uçan’a teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM