17 Ocak Perşembe


Karacabey’de Ragbi fırtınası

Karacabey’de Ragbi fırtınası Ragbi Federasyonu’nun 13 yaş gurubu Softbol Mix yarışmaları Türkiye Şampiyonası öncesinde hazırlık amacıyla gerçekleştirilen 4 takımlı...
Bu Haber 6 Şubat 2018 06:40 Yayınlandı

Ragbi Federasyonu’nun 13 yaş gurubu Softbol Mix yarışmaları Türkiye Şampiyonası öncesinde hazırlık amacıyla gerçekleştirilen 4 takımlı bölge müsabakaları Karacabey’de yapıldı.

 

Hafta sonu Karacabey Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü Sentetik Sahası ve Atatürk Spor Salonu’nda yapılan müsabakalar, keyifli ve heyecanlı anlara sahne oldu.

 

Konu ile ilgili bilgi veren Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Ayhan Sağlam, “Gençlerimizin başka spor branşlarını da tanımak, spora olan ilgilerini arttırmak ve ilçemizin spor yelpazesini genişletmek amacı ile etkinliği ilçemize aldık. Toplam 72 sporcu müsabakalarda yer alarak çocuklarımız için unutmayacakları bir hafta sonu yaşattı. İlgi gösteren velilerimize, gönüllü çalışan Beden Eğitimi Öğretmenlerine teşekkür ediyor, müsabakalarda birinciliği elde eden Karacabey Avrasya G.S.K takımına Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyorum” dedi.

 

 

Yarışmalar sonunda ortaya çıkan sıralana şöyle oluştu

 

1- Karacabey Avrasya G.S..K

2- Görükle G.S.K

3- Bursa Softbol G.S.K

4- Anadolu G.S.K

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM