12 Aralık Çarsamba


Karacabey’de ‘iyi gençlik’ kuruluyor

Karacabey’de ‘iyi gençlik’ kuruluyor İYİ Parti’nin ‘İYİ Gençlik’ toplantısı, hafta sonu İYİ Gençlik Genel Başkanı Osman Ertürk Özel’in katılımıyla Bursa’da...
Bu Haber 13 Şubat 2018 06:50 Yayınlandı

İYİ Parti’nin ‘İYİ Gençlik’ toplantısı, hafta sonu İYİ Gençlik Genel Başkanı Osman Ertürk Özel’in katılımıyla Bursa’da gerçekleştirildi.

 

Toplantıda konuşan Özel, İYİ Parti’de ki gençlik teşkilatlanmasının önemine ve Türkiye genelinde teşkilatlanma sürecinin geldiği noktaya değinerek, ‘İYİ Gençlik’in parolasının millet ve mukaddesatlarına hürmet, Atatürk İlke ve İnkılapları ile Cumhuriyet ilkelerine bağlılık olduğunu söyledi.

 

İYİ Gençlik Genel Başkanı Osman Ertürk Özel, “İYİ Gençlik çok kısa bir süre içersinde toplumun her kesiminden katılan gençlerle yeni bir Türkiye’nin inşası için teşkilatlanma faaliyetlerini tamamlayarak, hem Türk gençliğinin sesi olacak, hem de Türk siyasi hayatında belirleyici unsur haline gelecektir” şeklinde konuştu.

 

 

İYİ Gençlik kuruluyor

 

Toplantı sonrası İYİ Parti Karacabey Teşkilatı da, “Bizde Karacabey İYİ Gençlik İlçe Teşkilatımız olarak, teşkilatlanmamızı en kısa zamanda tamamlayıp, sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayarak, İYİ Gençlik için gündüz oturmadan, gece uyumadan çıktığımız bu yolda üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapacağız. Karacabey’de bütün genç arkadaşlarımızı İYİ Gençlik Teşkilatımıza beklemekteyiz” açıklamasında bulundu.

 

Öte yandan, İYİ Gençlik Karacabey İlçe Teşkilatlanmasının, Karacabey İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyelerinden Şevket Berberoğlu, Turgay Deniz ve Ozan Yaman tarafından faaliyete geçeceği belirtildi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM