16 Haziran Pazar


Karacabey tarihinde bir ilk!

Karacabey tarihinde bir ilk!   AK Parti’nin 1. Bölge 6. Sıra Bursa Milletvekili Adayı Gülten Kapıcıoğlu, dün Takip Gazetesi’ni ziyaret...
Bu Haber 29 Mayıs 2018 07:50 Yayınlandı

 

AK Parti’nin 1. Bölge 6. Sıra Bursa Milletvekili Adayı Gülten Kapıcıoğlu, dün Takip Gazetesi’ni ziyaret etti.

 

Beraberinde Belediye Başkanı Ali Özkan, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, Kadın Kolları Başkanı Hamiyet Özenli ve AK Partili yöneticilerle birlikte ziyaretini gerçekleştiren AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Gülten Kapıcıoğlu, Takip Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alper Tunalı ile bir araya geldi.

 

Aday adaylığına kadar Karacabey Belediye Meclis Üyeliği görevinde bulunan ve Karacabey’i yakından tanıyan Kapıcıoğlu, Karacabeylilerin desteğini beklediğini söyledi. Gülten Kapıcıoğlu, milletvekili seçilmesi halinde Karacabey’e hizmet anlamında elinden gelen her şeyi yapacağını söyledi.

 

Belediye Başkanı Ali Özkan da, Karacabey tarihinde bir ilk yaşandığını belirterek, “Bu ilk, Karacabey’den iki vekil adayımız olması ve ikisinin de seçilebilir yerde olması. İnşallah hem Mustafa Esgin hem de Gülten Kapıcıoğlu’nu Ankara’ya göndereceğiz ve Karacabey’in hak ettiği hizmetleri almaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan da, ziyarette yaptığı konuşmada, Karacabey’den iki milletvekili adayları olduğu için mutlu olduğunu belirterek, “Diğer ilçe parti başkanları, ‘Biz bir aday koyamadık siz iki aday birden koydunuz listeye, bunu nasıl başardınız’ diye soruyorlar. İşte bu bizim için büyük bir başarıdır. İnşallah iki adayımızı da meclise gönderip hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM