18 Şubat Pazartesi


Karaca yine 3’ncü grupta!

Karaca yine 3’ncü grupta!   2018-2019 sezonu TFF 3. Lig’in grupları, yapılan kura çekimi sonrasında belirlendi. Mavi-Siyahlı temsilcimiz, Anadolu Bağcılar,...
Bu Haber 6 Temmuz 2018 07:20 Yayınlandı

 

2018-2019 sezonu TFF 3. Lig’in grupları, yapılan kura çekimi sonrasında belirlendi. Mavi-Siyahlı temsilcimiz, Anadolu Bağcılar, Heask Gölcükspor, Kocaelispor, Ankara Adliyespor, Çorum Belediyespor, Fatsa Belediyespor, 1461 Trabzon, Bayburt Göi, Erzincanspor, Cizrespor, Diyarbekirspor, Payas Belediyespor, Muğlaspor, Bucaspor, Serik Belediyespor ve Turgutluspor’la aynı grupta mücadele verecek.

 

Sarıyer İstinye’deki Orhan Saka Amatörler Evi’nde gerçekleşen kura çekimine, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik ve Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın’ın yanı sıra TFF 3. Lig kulüplerinin başkan ve temsilcileri katıldı.

 

 

Üç grupta karşılaşmaların yapılacağı TFF 3. Lig’de, 2018-2019 sezonunda 1. Grup 17, 2. ve 3. Grup ise 18’er takımdan oluşuyor. Buna göre temsilcimiz Karacabey Birlikspor, 18 takımın yer aldığı 3. Grupta mücadele edecek.

 

TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, TFF 3. Lig kulüp temsilcilerine hitaben yaptığı konuşmada, futbol ailesi olarak TFF 3. Lig’in pastasını daha da büyütmek istediklerini belirtirken tüm kulüplere, “Futbolda kurumların itibarının zedelenmemesi en önemli başarıdır. Futbol ailesi olarak buna dikkat etmeliyiz. Başarılı olan da başarısız olan da bunu hayatın sonu olarak görmemeli” çağrısında bulundu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM