20 Mart Çarsamba


Karaca bir bir düşüyor!

Karaca bir bir düşüyor! TFF 3. Lig temsilcimiz Karacabey Birlikspor, hafta sonu konuk olduğu Sultanbeyli Belediyespor’a 1-0 yenilerek ligde üst...
Bu Haber 6 Mart 2018 06:50 Yayınlandı

TFF 3. Lig temsilcimiz Karacabey Birlikspor, hafta sonu konuk olduğu Sultanbeyli Belediyespor’a 1-0 yenilerek ligde üst üste üçüncü mağlubiyetini almış oldu.

 

Ligde oynadığı son üç maçını da 1-0’la kaybeden Karaca, play-off şansını iyice zora sokarken, olası mağlubiyetlere devam etmesi halinde birer birer düşme potasına yaklaşmış olacak.

 

Geçtiğimiz hafta Ankara Adliyespor ve ondan önceki hafta Büyükçekmece Tepecikspor’a kaybederek play-off’tan uzaklaşmaya başlayan mavi-siyahlılar, 80. dakikada Yusuf Efil’in kırmızı kart görmesiyle 10 kişi kaldığı Sultanbeyli Belediyespor maçını da kaybederek 10. sıraya geriledi.

 

 

Alınan mağlubiyet sonrası play-off’la arasında 7, düşme potasıyla arasında 9 puan kalan Karaca, ligde kalan 9 haftayı iyi değerlendirmesi gerekiyor. Haftaya evinde lider Utaş Uşakspor’u konuk edecek olan Karacabey Birlikspor, Uşakspor’u yenerek kötü gidişata dur demek isteyecek.

 

Öte yandan, bu maçta alınacak olası bir mağlubiyet ve altında bulunan Kocaeli ve Düzyurtspor’un alacakları birer galibiyet ise Karaca’yı iki basamak daha alt sıraya taşımış olacak.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM