16 Haziran Pazar


Kapıcıoğlu, güçlü destek bekliyor

Kapıcıoğlu, güçlü destek bekliyor   AK Parti Bursa 1.’inci Bölge 6’ıncı sıra Milletvekili Adayı Gülten Kapıcıoğlu, önceki gün ilçede bir...
Bu Haber 1 Haziran 2018 07:00 Yayınlandı

 

AK Parti Bursa 1.’inci Bölge 6’ıncı sıra Milletvekili Adayı Gülten Kapıcıoğlu, önceki gün ilçede bir takım ziyaretler gerçekleştirdi. Aday listelerinin açıklanmasının ardından seçim çalışmalarına ilk olarak ‘memleketim’ dediği Karacabey’den start verdiğini vurgulayan Kapıcıoğlu’na ziyaretlerde ilçe halkı yoğun ilgi gösterdi.

 

Kapıcıoğlu’na Karacabey ziyaretinde Belediye Başkanı Ali Özkan, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Hamiyet Özenli, İlçe Gençlik Kolu Başkanı Adem Coşkun, SKM Yönetimi, belediye meclis üyeleri ve ilçe yönetimi eşlik etti.

 

Karacabey programında ilk olarak yerel basın ziyaretleriyle başlayan Kapıcıoğlu, daha sonra Devlet Hastanesi’ndeki hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Hastane ziyareti ardından ilçe esnaflarını gezen Kapıcıoğlu, Karacabeylilerden güçlü bir destek beklediğini belirtti.

 

 

AK Parti Emirsultan Mahallesi Temsilciliği’nde partilileriyle buluşan Kapıcıoğlu, çatkapı iftar programı kapsamında da Nevin-Sinan Şanal ailesinin konuğu oldu. İftardan sonra Karadenizliler Derneği Lokali’ni ziyaret eden Kapıcıoğlu, yoğun katılımla karşılandı.

 

24 Haziran seçimlerinin Türkiye için dönüm noktası olduğuna dikkat çeken AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Gülten Kapıcıoğlu, Karacabey programını ilçedeki cafeler ile Sevgi Yolu’ndaki İlk Oy Hareketi standı ile sonlandırdı.

 

Her yerde halkın sıcak yaklaşımları ve yoğun teveccühlerinden çok memnun kaldığını dile getiren Kapıcıoğlu, “Karacabey ‘Devam’ diyor. Bugün bunu net bir şekilde gördük. 24 Haziran’da Karacabey halkının hem Cumhurbaşkanımıza hem de AK Parti’ye tam destek vereceğinden kuşkum yok” ifadesini kullandı.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM