20 Mart Çarsamba


Kadınlarımızın yüzü hep gülsün

Kadınlarımızın yüzü hep gülsün Karacabey Ticaret Borsası Kadın Girişimciler Kurulu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğinde Ritüel Sanat Merkezi tarafından...
Bu Haber 12 Mart 2018 17:02 Yayınlandı

Karacabey Ticaret Borsası Kadın Girişimciler Kurulu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğinde Ritüel Sanat Merkezi tarafından yapılan 2 perdelik komedi “Bir Varmış Bir Yokmuş” isimli oyunu ücretsiz olarak ilçe halkının beğenisine sundu.

 

Özellikle kadın ve çocukların yoğun katılım gösterdiği etkinlik hakkında konuşan Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Pınar Kuzu, “2 yıl önce de ‘10 Dakika Ara’ isimli oyunu organize etmiştik. İnsanlarımız böyle etkinlikleri seviyor. Kadınlar Günü’nde olması da anlamlı. Kadının toplumdaki yeri daha da sağlam olmalı, girişimcilik konusunda kendilerine güvenmeliler. Devletimiz her zaman kadınların yanındadır. Karacabey Ticaret Borsası olarak bizler de kadınlarımıza hep destek verdik ve vermeye devam edeceğiz. Yönetim Kurulu Başkanımız Murad Bertan’a eşi Zehra Bertan’a, Genel Sekreter İbrahim Temel’e ve tüm personele emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Daha nice güzel etkinlikler yapmak dileğiyle, Kadınlar Günü’müz kutlu olsun” dedi.

 

 

Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan ise, “Bizler 50. yılını kutlamakta olan büyük bir aileyiz. Yaptığımız her etkinlikte birlik ve beraberlik içinde hareket ediyoruz. Borsamız Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Pınar Kuzu ve ekibinin tiyatro talebini hemen değerlendirdik. İmkanlar ölçüsünde organizasyonu gerçekleştirdik. Konferans Salonumuzdaki tablo beni çok mutlu etti. Kadınlarımızın yüzü hep gülsün. Çünkü kadının mutsuz olduğu toplum da mutsuzdur. Onların güçlü ve huzurlu olduğu yerde hepimiz mutlu oluruz. Açıkçası katılım beklediğimizden yüksekti. İnşallah hep birlikte böyle güzel etkinlikleri yapmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” diye ifade etti.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM