18 Şubat Pazartesi


Kadınlar gücünü ‘iyi’ gösterdi

Kadınlar gücünü ‘iyi’ gösterdi   İYİ Parti Karacabey İlçe Teşkilatı kadınlarının düzenlediği, “Anneler Günü ve Emekçi Kadınlar Günü” etkinliği doldu...
Bu Haber 11 Mayıs 2018 04:00 Yayınlandı

 

İYİ Parti Karacabey İlçe Teşkilatı kadınlarının düzenlediği, “Anneler Günü ve Emekçi Kadınlar Günü” etkinliği doldu taştı. Bir düğün salonunda gerçekleşen programda, Karacabeyli anneler ve bayanlar salona sığmadı.

 

Türk bayrakları ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün posterlerinin yanı sıra, İYİ Parti Bayrakları, Cumhurbaşkanı Adayı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in fotoğrafları ile mavi, beyaz ve sarı balonlarla süslenen düğün salonundaki etkinliğe; İYİ Parti Kurucu Karacabey İlçe Başkanı ve Bursa Milletvekili Aday Adayı Ayhan Tayfur’un yanı sıra, bayan Milletvekili Aday Adayları Sermin Özensoy, Betül Bayraktar Orhan, Dolunay Efeler Kırcı, Hatice Deniz, Ayşegül Özyiğit Gül, Hande Ertene, Ecrin Orhan ve Serpil Aslan Türk katıldı.

 

 

İYİ Parti Karacabey İlçe Teşkilatı Kadınları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları ve İYİ Parti Bursa Büyükşehir ve Karacabey Belediye Meclis Üyesi Hüsnü Doğruoğlu’nun da katkı verdiği geceye katılımın beklenenin çok üstünde olması partilileri mutlu etti. İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı Yöneticileri ve İYİ Parti Bursa Milletvekili Aday Adayları da geceye ayrı bir renk kattı.

 

 

Gecede konuşan İYİ Parti Kurucu Karacabey İlçe Başkanı ve Bursa Milletvekili Aday Adayı Ayhan Tayfur, “Bu gece Karacabey’imizde iyiliğin, sevgi, saygı, kardeşlik ve birlikteliğin göstergesi olmuştur. Bu gece ayrıca siyaset arenasında Karacabeyli kadınlarımızın gücünü göstermiştir. Karacabey’de ‘İYİ’lerin buluşup kucaklaşmasının bir başlangıcı olmuştur. Karacabeyli annelerimize ve kadınlarımıza sonsuz teşekkürler” ifadelerini kullandı.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM