17 Şubat Pazar


İYİ Parti kongreye gidiyor

İYİ Parti kongreye gidiyor İYİ Parti Karacabey İlçe Kurucular Kurulu, 24 Ocak 2018 tarihli kararıyla, 1. Olağan Genel Kurulu’nu, 13...
Bu Haber 30 Ocak 2018 07:20 Yayınlandı

İYİ Parti Karacabey İlçe Kurucular Kurulu, 24 Ocak 2018 tarihli kararıyla, 1. Olağan Genel Kurulu’nu, 13 Şubat 2018 Salı Günü saat 11.30’da parti binasında gerçekleştirme kararı aldı.

 

Konuyla ilgili kamuoyunu bilgilendiren İYİ Parti İlçe Başkanı Ayhan Tayfur, ilk olarak Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ‘Afrin Zeytin Dalı Operasyonu’ndan üstün başarı ve eksiksiz dönmeleri temennisinde bulundu.

 

Tayfur, “Yüce Allah’ımız askerlerimizi korusun. Şehitlerimize Rabbimden rahmet, kederli ailelerine, milletimize sabır, metanet ve baş sağlığı, yaralı asker ve vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Bu harekat kapsamında İYİ Parti olarak aklımızla, kalbimizle ve dualarımızla devletimizin yanında olduğumuzun bilinmesini isteriz” dedi.

 

 

Erken seçim ihtimaline karşı 1. Olağan Genel Kurulu 13 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştireceklerini belirten İlçe Başkanı Tayfur, “Aynı gün Bursa’mızın diğer ilçelerinde de kongreler yapılacak. Ülkemizin içinde bulunduğu nazik durum nedeniyle kongremizi abartısız, sade bir şekilde ve sadece Yargıtay’da kayıtlı üyemizle gerçekleştireceğiz. İlçe Teşkilatımızda partimize üye kayıtlarımız devam etmektedir. Durum nedeniyle davetiye bastırmadık ve misafir davet edemedik. Afrin Zeytin Dalı Harekatı zaferle sonuçlandığında İlçe Teşkilat Binamızın açılışını coşkulu bir törenle gerçekleştireceğiz. Kongremizin ilçemiz, Bursa’mız ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM