27 Mart Çarsamba


Ihlamur kokulu konserler coşturdu

Ihlamur kokulu konserler coşturdu   Ihlamur Festivali’nin üçüncü gününde sahne alan Kolpa, dördüncü günü sahne alan Resul Dindar ve beşinci...
Bu Haber 7 Ağustos 2018 07:30 Yayınlandı

 

Ihlamur Festivali’nin üçüncü gününde sahne alan Kolpa, dördüncü günü sahne alan Resul Dindar ve beşinci günü sahne alan Aydilge hayranlarını coşturdu.

 

Dünyanın en büyük ıhlamur ormanlarından birini bünyesinde barındıran Yeniköy’de, akşam saatlerinde sahneye çıkan Kolpa, hareketli şarkılarla gençleri coşturdu. Gençler gruba eşlik ederek şarkıları birlikte söyledi. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da festivali takip ederken, bu tip faaliyetlerin ilçenin tanıtımı adına son derece önemli olduğunu söyledi.

 

Karacabey’in sahip olduğu yüksek potansiyeli harekete geçirecek projelere devam edeceklerini kaydeden Özkan, festival çerçevesinde Bursa ve civar bölgelerden gelecek ziyaretçileri Karacabey’de en güzel şekilde ağırlamaya devam edeceklerini kaydetti.

 

 

Kolpa’nın ardından Cumartesi gecesi sahne alan Resul Dindar’da adeta Yeniköy’de Karadeniz rüzgarı estirdi. Birbirinden güzel Karadeniz şarkılarıyla hayranlarını coşturan Resul Dindar, tatilcilere unutulmaz bir gece yaşattı.

 

 

Pazar gecesi ise bu kez sahne Aydilge’nin oldu. Dizi müzikleriyle isminden söz ettiren ve gençlerin hayranı olduğu sanatçı, gece boyunca birbirinden güzel hareketli şarkılarıyla genç hayranlarını eğlendirdi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM