21 Mayıs Salı;


Hüsnü Doğruoğlu ile ‘iyi’ gelecek

Hüsnü Doğruoğlu ile ‘iyi’ gelecek   İYİ Parti Karacabey Belediye Başkan Aday Adaylığı için ilk başvuruyu, İYİ Parti Bursa Büyükşehir ve...
Bu Haber 30 Kasım 2018 06:00 Yayınlandı

 

İYİ Parti Karacabey Belediye Başkan Aday Adaylığı için ilk başvuruyu, İYİ Parti Bursa Büyükşehir ve Karacabey Belediye Meclis Üyesi de olan, AS Doruk firması sahibi Makine Mühendisi Hüsnü Doğruoğlu yaptı.

 

İYİ Parti’nin Karacabey’de kuruluş aşamasındaki tüm çalışmalarının içinde yer alan Doğruoğlu, Bursa il ve ilçe belediyeleri arasında, İYİ Parti’ye geçen ilk Bursa Büyükşehir ve Karacabey Belediye Meclis Üyesi olmuştu.

 

 

İYİ Parti Karacabey İlçe Teşkilatı’nın, Belediye Başkanı Aday Adayı ve Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylıkları için başvuruların başladığını Karacabey basınında duyurmasının ardından Hüsnü Doğruoğlu, 28 Aralık Çarşamba günü İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı Erkan Önen ve Yönetim Kurulu’na, İYİ Parti Karacabey Belediye Başkan Aday Adaylık başvuru dosyasını teslim etti.

 

İlçemizde, doğalgaz, ısıtma ve soğutma sektöründe hizmet veren AS Doruk Mühendislik firması sahibi de olan Hüsnü Doğruoğlu, İYİ Parti Belediye Başkan Aday Adaylığı ile ilgili basın açıklamasını 4 Aralık 2018 Salı günü saat 14:00’te, İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanlığı binasında yapacağını söyledi.

 

 

Doğruoğlu, “Karacabey’imize hizmet etmek için Belediye Başkan Aday Adaylığımı açıkladım. İYİ Parti dışındaki diğer partilerin de belediye başkan adaylarına ve aday adaylarına başarılar dilerim. İYİ olan kazansın” dedi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM