17 Ocak Perşembe


Hocayı değil takımı değiştirin!

Hocayı değil takımı değiştirin! Sezona teknik direktör değişikliğiyle başlayan Karacabey Birlikspor, ilk yarı biterken oynanan kötü futbolun faturasını yine teknik...
Bu Haber 19 Aralık 2017 10:43 Yayınlandı

Sezona teknik direktör değişikliğiyle başlayan Karacabey Birlikspor, ilk yarı biterken oynanan kötü futbolun faturasını yine teknik direktöre kesti ve huzursuzluk yarattığı iddiasıyla Teknik Direktör Fethi Çokkeser ile yolları ayırdı.

 

TFF 3. Lig’de mücadele eden Karacabey Birlikspor, sezon öncesi göreve getirilen Namık Altunsoy ile lige iyi bir şeklide hazırlanırken, ligin başlamasına sayılı günler kala Namık hoca, Kulüp Başkanı Uğur Koçak’ın ifadesiyle ‘fazla para istediği’ gerekçesiyle takımdan kovularak yerine Fethi Çokkeser getirilmişti.

 

İlk yarısı bu hafta tamamlanan ligde oynanan 17 maçta 6 galibiyet alabilen ve 17 maçta 14 gol atabilen Karacabey Birlikspor da yönetim, yapılan yanlış transferleri görmezden gelerek, yüksek miktarda transfer bedellerine karşılık aldığı paranın hakkını vermeyen futbolcuları da görmeyerek oynanan rezil futbolun faturasını yine teknik direktöre kesmekle yetindi.

 

Başkan Uğur Koçak, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Teknik Direktör Fethi Çokkeser’in takım içinde huzursuzluk yarattığını iddia ederek, kendisiyle yolların ayrıldığını söyledi. Başkan Koçak’ın, aldığı paraların hakkını vermeyen futbolcuları görüp görmediği şuan için bilinmezken, devre arasında nasıl bir transfer politikası izleyecekleri ise merak konusu oldu.

 

 

Huzursuzluk gitti mağlubiyet geldi!

 

Öte yandan, Karacabey Birlikspor, hafta sonu oynanan Çorum Belediyespor maçına, huzursuzluk yarattığı gerekçesiyle takımdan gönderilen Teknik Direktör Fethi Çokkeser den yoksun çıktı. Çokkeser’in gönderilmesiyle takıma huzur gelmesi beklenen Karaca, Çorum Belediyespor’a 2-1 mağlup olmaktan kurtulamazken, artık gözlerin yapılan yanlış transferlere çevrilmesi gerektiği yönünde yorumlar yapılmasına neden oldu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM