27 Mart Çarsamba


Herkes için ‘Gençlik Haftası’ başlıyor

Herkes için ‘Gençlik Haftası’ başlıyor   Türkiye genelinde her yıl 15-21 Mayıs 2018 tarihleri arasında kutlanan ‘Gençlik Haftası’, yarın saat 10.00’da...
Bu Haber 14 Mayıs 2018 16:53 Yayınlandı

 

Türkiye genelinde her yıl 15-21 Mayıs 2018 tarihleri arasında kutlanan ‘Gençlik Haftası’, yarın saat 10.00’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başlayacak.

 

Gençlik Haftası süresince, Karacabey’deki lise ve üniversite öğrencilerinin katılımıyla 15-21 Mayıs 2018 tarihleri arasında sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler düzenlenecek.

 

 

Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Ayhan Sağlam, Gençlik Haftasında gençlerin milli değerler etrafında toplumla bütünleşmelerini, görev ve sorumluluk duygularını geliştirmelerini sağlamanın amaçlandığını belirtti.

 

Sözlerine, “Türkiye Cumhuriyeti gençlerimize emanettir. Bu değerli emaneti yaşatmak ve sonsuza değin korumak, gelecek kuşaklara en iyi şekilde aktarmak, en başta gelen görev ve sorumluluktur” diye devam eden Sağlam, yarın çelenk sunma töreni ile başlayacak Gençlik Haftası’nı kutlayarak, Gençlik Haftası süresince yapılacak etkinliklere ilçe halkının davetli olduğunu belirtti.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM